Blog
Nie dla grubej kreski
anty bolszewik
anty bolszewik Inżynier elektronik, energety
7 obserwujących 210 notek 180037 odsłon
anty bolszewik, 31 grudnia 2016 r.

PO-paprańcy i wandale w splugawionej szopce noworocznej

283 4 0 A A A

Neumann i jego partyjni pobratymcy, muszą często mieć styczność z psychiatrą, bo ich język pełen jest psychiatrycznych terminologii: „paranoja, obsesja”, a zacięte twarze wskazują na niezrównoważony umysł bliski obłędu, co jest widoczne u coraz większej ilości polityków PO. Czyżby nadworny psychiatra premiery Kopacz- Klich już nie nadążał z dopalaczami i psychotropami?

Infantylne zachowania, po których następuje agresja wandali, a ostatnio dochodzi do agresji fizycznej wobec posłów PIS i obrzucania samochodów różnymi przedmiotami. Tu już nie tylko psychiatra powinien się nimi zająć, ale zdecydowanie powinny interweniować- policja i służby porządkowe

Okupują budynek Sejmu RP?

- należy wyłączyć prąd, ogrzewanie ustawić na bezpieczne minimum, żeby nie popękały rury od mrozu, zamknąć wszystkie drzwi od zewnątrz, żeby nie było możliwości wejścia nikogo od zewnątrz, a po wznowieniu 11 stycznia obrad sejmu i kontynuacji blokowania prac Sejmu, straż sejmowa powinna po kolei pousuwać awanturników i żadnego z nich nie wpuszczać na salę obrad.

Za każdy dzień usunięcia wandali z sali obrad, powinno być proporcjonalne umniejszenie uposażenia, plus każdorazowa kara za utrudnianie pracy innym posłom.

Natomiast za udokumentowane penetrowanie po cudzych rzeczach osobistych, sprawcy powinni być pozbawieni immunitetów, a przestępstwa należy zgłosić do prokuratury.

Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Nie mogę znieść, że Michnik stał się obrońcą Kiszczaka i Jaruzelskiego. Sądy ferujące wyroki uniewinniające za obraźliwe nazwanie chamem prezydenta i pouczające dlaczego to nie jest obrazą, to karykatura i ich jednostronne upolitycznienie.

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Ostatnie komentarze

  • He, he wszędzie lewactwo unijne widzi łapy Putina, tymczasem gołym okiem widać unijne...
  • 23.12.2017 r. Donosy totalnej opozycji za granicą, to tak jak załatwianie się do własnego...
  • Donosy totalnej opozycji za granicą, to tak jak załatwianie się do własnego gniazda, czego...

Tematy w dziale Polityka