Blog
Nie dla grubej kreski
anty bolszewik
anty bolszewik Inżynier elektronik, energety
7 obserwujących 208 notek 176179 odsłon
anty bolszewik, 5 stycznia 2017 r.

Prostactwo i zdziczenie obyczajów posłów PO

Takiego bezmiaru głupoty i prostactwa nie spotkałem w życiu, żeby grzebiący w cudzych rzeczach posłowie nie widzieli w tym nic niestosownego, a tak ze swoich zachowań w Sejmie, tłumaczyli w wywiadach politycy z PO.

 W dodatku wrzutki bezsensownego śpiewu na okupowanej sali obrad i kłamstw- autorstwa Joanny Muchy do wyjącego tłumu: że nie chciano opozycji wpuścić na salę kolumnową, podczas głosowana ustawy budżetowej i dezubekizacyjnej, oraz że została pobita przez straż marszałkowską.

Poniżej udokumentowane dowody na bezczelne szerzenie kłamstw, w celu wywołania nieszczęścia w postaci rozruchów, skoro nie pomogły manipulacje Trybunałem Konstytucyjnym i kłamliwe donosy do zagranicznych instytucji na rząd polski. Obok Muchy, widoczny i skandujący z tłumem Bredzisław Komoruski:
C1WJcZDXUAA5YBK.jpg
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Nie mogę znieść, że Michnik stał się obrońcą Kiszczaka i Jaruzelskiego. Sądy ferujące wyroki uniewinniające za obraźliwe nazwanie chamem prezydenta i pouczające dlaczego to nie jest obrazą, to karykatura i ich jednostronne upolitycznienie.

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Ostatnie komentarze

  • Zapewne był to zakrzep, a pacjent powinien być monitorowany na OIOM-ie i podane leki...
  • Samozwańczy król UE Tusk, mając na karku najazd islamski, chce dodatkowo wojny z Wielką...
  • Radzę szefostwu PIS dla dobra kraju i zaufania wyborców, zachowanie dużego dystansu wobec...

Tematy w dziale