Blog
Pochwała obrony życia
humanavitae
humanavitae Student Obrońca Życia
0 obserwujących 10 notek 1236 odsłon
humanavitae, 2 lipca 2017 r.

,,Nie tym razem''

96 0 1 A A A

Szanowni liderzy partii Razem

Wasza akcja ,,Z dala od szpitali'' wyzwala bardzo brutalne instynkty. Czy znacie może te dwie panie Martynę R i Natalię J? Studentkę WUM i ,,lekarkę''? Chciały one zniszczyć przyczepę Fundacji Pro Prawo do życia. Ale jeden z wolontariuszy stał się bohaterem. Nie pozwolił na akt wandalizmu , drugi z kolei dokonany na tej instalacji. Panie wyciągnęły nóż a zostały pokonane dzięki gazowi łzawiącemu. Potem policja się nimi zajęła dzięki dobrej postawie obywatela. Zanim zaczniecie je pewnie usprawiedliwiać że zostały zaatakowane przez wolontariusza chciałbym się rozliczyć z tą waszą akcją. Kłamstwo tam pogania kłamstwo kolejne pogonione. Wasza strona tak naprawdę odpowiada się za życiem. Dlaczego:


  1.  Przyznajecie się państwo że to nie są jakieś zlepy komórek lecz właśnie płody. Przeprowadzacie tam analizy godne naprawdę prac naukowych. Podejmujecie się korzystania z wiedzy medycznej. Zresztą Fundacja Pro Prawo do Życia też korzysta z takich samych źródeł co wy.
  2. Nazizm jak i Komunizm były one proaborcyjne. Polecam przejrzeć mimo waszym ,,fobiom'' dokumenty takie jak:

                         -Eugenika w imię postępu -Grzegorz Braun

                         -Nie o Mary Wagner

                         -Eugenika i aborcja- Ten film powinien zwrócić waszą uwagę ponieważ występują tu także homoseksualiści zachwalający Adolfa Hitlera

                         -Sowiecka Historia-Dokument przedstawiający historię związku sowieckiego oraz związek ideologii komunistycznej a także socjalistycznej z eugeniką. Jest to łotewska produkcja z udziałem Wiktora Suworowa i cenionego przez was historyka Normana Davies'a. 

         3. Kompromis aborcyjny który jest w Polsce nie jest kompromisem między biskupami i politykami. Wynika z art. 38 Konstytucji RP. Musielibyście mieć większość konstytucyjną żeby obalić właśnie ten zapis. Trybunał Konstytucyjny w 1996 r wydał wyrok (To o prawda nie była wtedy Konstytucja lecz odpowiednia ustawa) który podważył próby waszych ,,krewnych'': Unii Pracy i Sojuszu Lewicy Demokratycznej do wprowadzenia legalnej aborcji takiej jakiej wy byście chcieli. Zresztą język jakim piszecie jest dziwny. Dajecie dziecku prawo do życia ale jednocześnie chcecie je odebrać. Zdecydujcie się w końcu!!

        4. Prawo do aborcji nie jest podstawowym prawem człowieka wynikającymi właśnie z wieloletniej historii cywilizacji opartej na humanizmie, starożytnej filozofii, chrześcijaństwa itd. Płód z języka którym piszecie wynika że jest właśnie człowiekiem. A przecież aborcja to zabieranie praw człowieka przynależne jemu od poczęcia do śmierci. Zresztą dążyliście do zablokowania konferencji Rebbece Kiessling, której organizacja nie tylko walczy z aborcją lecz dyskryminacją kobiet przez mężczyzn oraz działania mające na celu dbanie o godność kobiet molestowanych. Pierwsze feministki-sufrażystki były przeciw aborcji ponieważ uważały bowiem że jest to narzędzie nacisku mężczyzn.


Reasumując, zanim zaczniecie bronić tych co niszczą plakaty i bilboardy antyaborcyjne zastanówcie się nad sobą. Macie jeszcze dużo czasu przed sobą.   

Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

Ostatnie notki

Ostatnie komentarze

  • To samo można powiedzieć o lewicy, czy naprawdę wszędzie musi być ten jeden głos, Po...
  • Mogę powiedzieć że nawet w starożytnym Egipcie dbano o szacunek dla zmarłego i jeszcze dla...

Tematy w dziale Polityka