11 obserwujących
189 notek
76k odsłon
152 odsłony

Majowa rzeznia nr 3

Wykop Skomentuj3

Przeczytałem kilka analiz odnośnie piątkowego incydentu na omen omen uniwersytecie lokowanym w piątej setce i czas napisać coś od siebie. Otóż, event był przygotowywany od ponad miesiąca zapowiadano, iż będzie to wielkie polityczne boom tego typu spędy nie są żadnym spontanicznym i oddolnym działaniem i nie noszą cech wiecowych. Eventy tego typu sa rozgrywane do końca na zimno w pełni cynicznie po wykonaniu pełnego rachunku i bilansu. Postawie prawdopodobną tezę iż panowie D i J zamienili się po prostu przemówieniami z wielu względów tego typu manifest nie mógł być wypowiedziany przez eks premiera, ale można było nająć pieska, który zresztą niespodziewanie pojawił się w pierwszym rzędzie u boku pierwszego. DJ zaplanował to z pełnym cynizmem i było to zapowiedzią tego co przewidziałem już dawno czyli pełną i jawną integracje postpeerelu wokół marksizmu kulturowego.

Dlaczego zapadła taka decyzja? podejrzewam, iż profesjonalne sondaże od miesięcy wskazywały niemożność pokonania PIS, wyraźnie wskazywały iż PIS zajął sporą cześć centrum i dalsze próby fałszowania wizerunku i udawania partii polskiej przez spadkobierców UW w krótkiej perspektywie nie będzie skuteczne. Event był ewidentnie zagrywką pod perspektywę długą z jednoczesnym odsłonięciem wreszcie prawdziwego oblicza i celów pogrobowców UW. Postpeerel wraca w swoje prawdziwe barwy, z celem pracy w samorządach pod wybory 2023. Sygnał do długiego marszu i prawdopodobnie uzgodniony w Brukseli ze sponsorami obecnego opozycyjnego układu. Powiecie cynizm no tak, ale tym razem to nie cynizm to wreszcie przybranie prawdziwych barw i gra fair, w której wiemy wreszcie kto kim jest koniec sesji zdjęciowych po krzyżem pełna transparentność.

Przegrani to przede wszystkim obecne kierownictwo PO, te tępe twarze Kopacz i Schetyny mówiły wszystko, to już nie gramy tego co zawsze?, ano nie, przegrany to oczywiście ten biedulek Biedroń bo przecież nie o cioty w realnej polityce chodzi je się co najwyżej  używa. Dlaczego tak ostra forma niczym z przemówień w Getyndze obersturmbannfuhrera Mullera i Goebbelsa, bo musiano zaznaczyć nowy rozdział w polskiej polityce, to musiało być mocne i zapamiętane to musiało być jak kop w drzwi z buta nad ranem gestapowskiego funkcjonariusza hande hoch lub jak kto woli ruki po szwam, albo idziesz z nami albo pod ścianę.

Wykop Skomentuj3
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale