0 obserwujących
36 notek
14k odsłon
654 odsłony

Donald obnażył siebie i Angelę

Wykop Skomentuj20

Początek tego aktu leży w wysłaniu pana N., znanego wśród swoich, jako pieszczoszek i zaufane ucho Pierwszego, a wśród pospólstwa, jaka wzór elegancji, znawca drogich perfum i zegarków. Na Ukrainie miało być tak jak w Polsce, tylko jeszcze tłuściej, ale pan N. okazał się być troszkę zbyt gorliwym i nieszczególnie ostrożnym i choć dobrze żarło, to zdechło. On za niewinność trafił do aresztu, a Pierwszego rozbolała głowa.

Donald Tusk, od pięciu lat nadzwyczaj aktywny w ośmieszaniu rządzących na twitterze, nagle, po zatrzymaniu jego pupila, zamilknął, a zszokowanych tym twiterrowiczów zbył wiadomością, że jest na urlopie.

Chyba Angeli Merkel nie zależało na tym, żeby Donald Tusk potwierdził, że jest płatnym trollem. Szczerym w pluciu na polskich patriotów, ale zbyt leniwym, żeby pluć na nich dla idei. Ale stało się! Zatrzymanie Sławomira N. musiało być dla niego, jak cios sztachetą w głowę, co prawda stanął zamroczony na czterech, ale dalej już nie dał rady.

Od pięciu lat zasiadał nad klawiaturą i klepał kolejne wpisy na twtterze, taką miał pracę.

Pisali o nim, że jest pospolitym trollem, ale nie ma zgody na tę pospolitość, dzięki posadom otrzymanym od Angeli Merkel jest najdroższym  teraz i do końca netu.

Wykop Skomentuj20
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka