Your Best Vaccine
Jest dobrze, ale nie beznadziejnie......
5 obserwujących
50 notek
37k odsłon
  256   0

O Kriscinie co wolała Niemca lub Austriaka

Zacznijmy od bezsensownie utrzymywanej telewizji Biełsat. Rząd polski w ostatnim czasie usiłuje zablokować działanie TVN. Oskarża tą telewizję nie tyle o działalność przeciw Polsce co o ujawnianie prawdy o rządowym reżimie.Pamiętajmy jednak że TVN jest zarządzany przez firmę pod patronatem naszego najlepszego przyjaciela.

Pan Premier Morawiecki stwierdził ostatnio:

"Pomagamy i będziemy pomagać wszystkim prześladowanym przez reżimy, tam, gdzie prawa człowieka są łamane, a demokracja zagrożona. Białorusini, pamiętajcie - Jesteśmy z Wami"

A kto pomoże nam. Przecież większość państw Unii Europejskiej od dawna mówi o Polsce tak jak Morawiecki o Białorusi.

Przecież nawet jeśli tylko weźmie się pod uwagę sposób zarządzania pandemią Polska spełnia kryteria wymienione przez Premiera.

Reżim to reżim. Zapytajcie opozycji - czy tak nie nazwie tych co sobie sami podwyższają pensje i przyszłe emerytury?

Pan Premier pochwal się że pani Cimanouska, która emigrując uniknęła kompromitacji na bieżni, zaszczyciła go terlefonicznym razgawoerem. Prowadzimy akcję propagandową jak najlepszy politruk, póki mamy słuchaczy.

A teraz o kompromitacji polskiej dyplomacji w Tokyo.
Media z całego świata piszą o Polsce. To efekt udzielenia pomocy Cimanouskiej

Ten tytuł już zniknął w internecie. Zniknęła cała masa innych publikacji.

Stało się tak zaraz po tym jak Cimanouska zakpiła nie tylko z dyplomatów polskich w Tokyo (ktory zapewne nie zrobił nic bez zgody z Warszawy) ale też z Premiera rządu w Polsce a wreszcie dzieki nim z nas, Polaków.

Nie udało się odciąć kuponu propagandowego dla PiS a tym samym przykryć haniebnej grabieży środków z budżetu na swoje pensje. Jedna nic nie znacząca Cimanouska zabrała PiSowi zabawkę.

Wychlastała biała ruska  polskich dyplomatołków po dziobie. A mówiłem że wyrwaliśmy się przed szereg jak Nitras na trybunę sejmową. Ale czy rządowi durnie pojmą tą nauczkę?

Akcja przeprowadzona przez polską dyplomację omal nie została wygrana przez Łukaszenkę który mógłby oskarżyć o kidnaping obywatelki Białorusi i uprowadzenie jej wbrew woli.

Jak się okazuje Białorusinka nie zwróciła się do władz Polski o pomoc, to ambasada zaproponowała jej wizę humanitarną a ona nie prosiła o azyl w Polsce tylko tej propozycji odmówiła.

Zachowała się jak islamiści i zażądała azylu w Niemczech lub Austrii.

To policzek dla Polski. Bowiem gdyby miała choć drobinę szacunku i wdzięczności mogła pięknie podziękować, przylecieć do Polski potem dopiero zabiegać o wyjazd do kraju swego wyboru.

Ale dostaliśmy za swoje. Nie słyszałem jej słowa "dziękuję a PiS dostał nauczkę

Polski MSZ nabiera wody w usta. Wiceminister Paweł Jabłoński , czy Cimanouska przyleci do Polski, odpowiedział: "To jej decyzja, wiza humanitarna jest uprawnieniem dla każdego kto chce z niej skorzystać. Zakładamy, że z takiej możliwości skorzysta". Nie potwierdził, czy Cimanouska ma przylecieć do Polski w środę.

Teraz trzeba będzie zjeść tą żabę.

Polska izoluje się sama i jest skłócona ze wszystkimi sąsiadami: Z Litwą o historię, z Ukrainą bo tak trzeba, ż Czechami jak zwykle z Niemcami o całokształt i teraz z Białorusią.

Spróbuj zbudować dom na osiedlu i pokłóć się ze wszystkimi wkoło sąsiadami.

Lubię to! Skomentuj9 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka