Głos wójta Jana Bursztyna
"Śmiech to ukrywana prawda o istocie szczęścia człowieka. Jest ona na miarę kosmosu. Czymże będzie wieczne szczęście człowieka, które ludzie oczekują po śmierci? Będzie to nieskończona radość, czyli wieczny śmiech!" - wójt Jan Bursztyn
5 obserwujących
147 notek
31k odsłon
42 odsłony

Patriotyzm, wolność i własność to pojęcia ignorowane przez lewaków

Wykop Skomentuj

  Patriotyzm, wolność i własność to pojęcia ignorowane przez lewaków! Młodzi ludzie są dziś tak przesiąknięci liberalizmem i neomarksizmem, że nie rozumieją związku między patriotyzmem a wolnością i własnością.
 Własność to pojęcie najbardziej niebezpieczne w ideologi neomarksistowskiej, gdyż łączy się ono z pojęciem wolności opartej o prawo i praworządność. To prawo gwarantuje respektowanie własności, a ona jest podstawą tożsamości człowieka i narodu.
 Tu chodzi o własność w szerokim pojęciu, nie tylko materialnym, ale duchowym i ideowym.
Patriotyzm opiera się właśnie na prawie własności do ziemi, do tradycji i kultury, a te treści powinno zabezpieczać i chronić powszechne prawo.
 Zatem istnieje logiczny związek między patriotyzmem, własnością i wolnością, lecz wielu młodych ludzi nie rozumie tego i uważa, że największym objawem wolności jest np. prawo do zmiany płci, a przy tym twierdzą, że prawo naturalne, porządek natury oraz tradycja, w tym patriotyzm, to przeżytek.

Wykop Skomentuj
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale