Miszczak odchodzi z TVN. Kto go zastąpi?

Edward Miszczak oficjalnie zrezygnował ze stanowiska dyrektora programowego TVN. (fot. PAP)
Edward Miszczak oficjalnie zrezygnował ze stanowiska dyrektora programowego TVN. (fot. PAP)
Po oficjalnej rezygnacji Edwarda Miszczaka z funkcji dyrektora programowego TVN, stacja utworzyła nowe stanowisko dyrektora kanału, które objęła Lidia Kazen, która jak dotąd pracowała jako szefowa TTV.

Miszczak odchodzi z TVN

Na początku czerwca Miszczak poinformował o odejściu z TVN.

— W życiu każdego przychodzi taki moment, że mimo sukcesów odczuwa się potrzebę zmiany. Dlatego podjąłem decyzję o odejściu, ale ludzie i to wyjątkowe miejsce zawsze będą w moim sercu — powiedział.

Prezes Warner Bros. Discovery w Polsce Katarzyna Kieli poinformowała, że w okresie przejściowym ma on pełnić funkcję dyrektora piona Programmingu.

— Rozmawialiśmy z Edwardem od pewnego czasu na temat zmiany w naszej organizacji, jesteśmy więc do niego bardzo dobrze przygotowani — wynika z oświadczenia.

Szefowa TTV zastąpi Miszczaka

W komunikacie prasowym poinformowano, że funkcję Durektora Kanału TVN obejmie Lidia Kazen, sprawująca jak dotąd stanowisko szefowej TTV.

— Nowa struktura pionu programowego TVN Warner Bros. Discovery odpowiada na dzisiejsze wyzwania i potrzebę zintegrowanego zarządzania całym portfolio kanałów w grupie. Zespół programowy TVN to wyjątkowa grupa doświadczonych profesjonalistów, zarażających pasją i energią. Od lat tworzą najlepszą telewizję w Polsce. Ogromnie się cieszę, że będę mogła z nimi na co dzień współpracować — przekazała Katarzyna Kieli, prezes Warner Bros. Discovery w Polsce.

Odpowiedzialność za działania i operacje programowe w grupie przejmie Bogdan Czaja, obejmując rolę Group Vice President Programming & Operations, zaś dotychczasowy Dyrektor Departamentu Produkcji TVN Jarosław Potarz zasiądzie na stanowisku Group Vice President Studios & Productions.


RB

Zobacz: 

Lubię to! Skomentuj7 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura