Karambol na DK11. Poważny wypadek z udziałem 11 pojazdów, są ranni

Piątkowy wypadek w miejscowości Krzykosy. (fot. Facebook/Policja Środa Wielkopolska)
Piątkowy wypadek w miejscowości Krzykosy. (fot. Facebook/Policja Środa Wielkopolska)
W piątek na drodze krajowej nr 11 w miejscowości Krzykosy, w województwie wielkopolskim, doszło do wypadku z udziałem 11 pojazdów. W wyniku tego zdarzenie trzy osoby zostały ranne. Policja informuje o utrudnieniach i objazdach w tym miejscu. — Utrudnienia mogą potrwać nawet 2-3 godziny — przekazują służby.

Karambol na DK11

Do wypadku doszło w piątek około godziny 11:00 na 329. kilometrze drogi krajowej nr 11.

Punkt Informacji Drogowej poznańskiego oddziału GDDKiA poinformował, że w miejscowości Krzykosy zderzyło się 11 pojazdów. Wśród nich było dziewięć samochodów osobowych, jeden bus i jedna autolaweta.

RMF FM poinformowało, że łącznie samochodami, które brały udział w wypadkach podróżowało łącznie dziewięć osób. Dwie z nich zostały uwięzione w swoich autach. Na miejscu pracują ratownicy medyczni oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. 

Funkcjonariusze przekazali, że w wyniku wypadku ranne zostały trzy osoby.

Objazdy i utrudnienia

Utrudnienia na odcinku Środa Wielkopolska–Nowe Miasto nad Wartą mogą potrwać kilka godzin. Na miejscu funkcjonariusze policji kierują ruch objazdem: w kierunku Poznania przez Nowe Miasto nad Wartą - Śrem - Kórnik - S11, zaś w kierunku Jarocina przez Miąskowo – Miłosław – Pyzdry - Gizałki – Jarocin.

RB

Czytaj dalej:

Lubię to! Skomentuj10 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości