Magdalenie Ogórek życzymy zdrowia.
Magdalenie Ogórek życzymy zdrowia.

Magdalena Ogórek znika z TVP. Znamy powód

Redakcja Redakcja Media Obserwuj temat Obserwuj notkę 79
Magdalena Ogórek to jedna z największych gwiazd Telewizji Polskiej. Dziennikarka musi zrobić sobie przerwę, bo ostatnio trafiła nagle na SOR. Relację z wizyty w szpitalu zamieściła na Instagramie.

Połączenie szpitalnego oddziału i wenflonu nie zwiastuje nic dobrego. Magdalena Ogórek trafiła do placówki, bo źle się poczuła. - Kochani, nagłe wydarzenie z potrzebą przyjazdu na SOR. Już jestem w domu, ale do piątku nie będzie mnie w pracy — muszę odpoczywać - przekazała wszystkim śledzącym jej konto w serwisie Instagram.  

Magdalena Ogórek w szpitalu

image 

Magdalena Ogórek prowadzi pasmo "Plan dnia" w TVP INFO. Jest też współgospodarzem programu satyryczno-publicystycznego "W tyle wizji". Dziennikarka poinformowała, że w "Planie dnia" zastąpi ją w tym tygodniu Ewa Bugała.  

Kariera Magdaleny Ogórek

Przed karierą w TVP, Magdalena Ogórek startowała w 2015 roku w wyborach prezydenckich z poparciem Lewicy. Przed obraniem politycznej drogi publikowała teksty m.in. w "Rzeczpospolitej" na tematy Kościoła katolickiego i historii sztuki.

Ogórek ma wielu fanów wśród odbiorców Telewizji Publicznej. Z kolei jej krytycy zarzucają jej radykalną zmianę poglądów, dzięki której otrzymała pracę w TVP. Przypominają też do dziś w mediach społecznościowych, co dziennikarka mówiła w kampanii wyborczej na temat PiS, kompromisu aborcyjnego czy Władimira Putina. 

GW


Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura