Na pokładzie samolotu linii FlyDubai doszło do kłótni dwóch mężczyzn. Poszło o wojnę na Ukrainę. (fot. Telegram, Flickr)
Na pokładzie samolotu linii FlyDubai doszło do kłótni dwóch mężczyzn. Poszło o wojnę na Ukrainę. (fot. Telegram, Flickr)

Dantejskie sceny w samolocie. Hajlował i krzyczał, że jest Rosjaniem, lot przerwano

Redakcja Redakcja Rosja Obserwuj temat Obserwuj notkę 35
Samolot linii FlyDubai musiał awaryjnie wylądować w Samarze. Powodem było zachowanie dwóch mężczyzn pod wpływem alkoholu, którzy na pokładzie pokłócili się m. in. o poglądy na temat wojny na Ukrainie. Jeden z nich, podczas wyprowadzania z pojazdu krzyczał, że jest Rosjaninem oraz podnosił rękę na wzór nazistowskiego pozdrowienia.

Sprzeczka w samolocie z Rosji do Dubaju

W trakcie rejsu linii lotniczych FlyDubai z rosyjskiego miasta Kazań do Dubaju doszło do kłótni dwóch pijanych mężczyzn. Doszło między nimi do sprzeczki o kwestie geopolityczne, w tym m. in. o poglądy na temat wojny na Ukrainie.

Przymusowe międzylądowanie

Jeden z mężczyzn, pomimo interwencji obsługi lotu, nieustannie zakłócał spokój na pokładzie samolotu, przez co piloci musieli wykonać przymusowe międzylądowanie w Samarze.

"Jestem Rosjaninem!"

Mężczyzna został wyprowadzony z pokładu przez służbę ochrony. Podczas wychodzenia krzyczał, że jest Rosjaninem oraz unosił rękę w geście nazistowskiego pozdrowienia. Profil Baza na Telegramie poinformował, że z zajścia sporządzony został raport administracyjny dla eksperta do spraw polityki.

Innych pasażerów samolotu poinformowano, że do Dubaju dotrą ze znacznym opóźnieniem.

RB

Czytaj dalej:

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka