Polska policja. Fot. PAP
Polska policja. Fot. PAP

Nie żyje policjant z Gorzowa Wielkopolskiego. Nieoficjalnie: Postrzelił się

Redakcja Redakcja Policja Obserwuj temat Obserwuj notkę 4
W szpitalu zmarł policjant, który w poniedziałek rano w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wlkp. miał postrzelić się w głowę - przekazał portal gorzowianin.com, zastrzegając, że to nieoficjalna informacja.

Policjant z Gorzowa Wlkp. - nowe informacje

Rzecznik prasowy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gorzowie Wlkp. podinsp. Marcin Maludy oraz rzecznik Prokuratury Okręgowej w Gorzowie Wlkp. Łukasz Gospodarek nie udzielają informacji i komentarza w tej sprawie, wskazując, że nadal wymaga tego dobro postępowania.

Z pierwszej informacji portalu wynikało, że śmigłowiec LPR lądował na parkingu komendy w poniedziałek około godz. 7. Postrzelony policjant został przetransportowany nim do szpitala w Gorzowie w bardzo ciężki stanie.


Nie żyje policjant z Gorzowa Wielkopolskiego

„Niestety po godz. 12 do portalu gorzowianin.com zaczęły docierać nieoficjalne informacje o śmierci policjanta. Trzy niezależne od siebie źródła potwierdziły, że obrażenia głowy mężczyzny były zbyt rozległe i lekarzom nie udało się uratować życia funkcjonariusza” – napisał po godz. 14.00 portal.

Kim był policjant z Gorzowa Wlkp.? 

Gorzowianin.com dodał, że jak nieoficjalnie ustalił, policjant miał 37-lat i był funkcjonariuszem gorzowskiego wydziału Biura Spraw Wewnętrznych Policji mieszczącego się w komendzie wojewódzkiej.


KW

Polska policja. Fot. PAP

Czytaj dalej:

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo