20 obserwujących
164 notki
117k odsłon
272 odsłony

Korona Wirus na Wszyto jest Dobry.

Covid-19
Covid-19
Wykop Skomentuj10

Mikrobiolog prezydent niemieckiego Robert Koch-Institutu Prof.Dr. Lothar H. Wieler powiedział, że w Niemczech również jest podobna taktyka stosowana, jak we Włoszech. Wszelkie zgony, nawet ludzi, którzy byli w końcowym stadium raka, jeśli w ciele znaleziono korona wirusa, ich zgon zaliczany jest na konto korona wirusa. Ludzie ci zmarli z korona wirusem a nie na korona wirusa, powiedział profesor. Profesor również powiedział, że przeciętna wieku ofiary śmiertelnej na korona wirusa jest 81 lat. Jeśli zaglądniemy do statystyk to się okaże, że przeciętna życia człowieka w Niemczech wynosi 80.6 lat. 

To tyle, co do bredni o groźnym korona wirusie, który jest zagrożeniem tylko dla idiotów nie potrafiących samodzielnie myśleć i wyciągać wniosków.

Poza tym ustalono, że w zgonach we Włoszech tylko 0.8% osób nie miała żadnych chorób towarzyszących i 48.5% miało trzy choroby towarzyszące, 25,6% dwie choroby i 25,1 % jedną chorobę.

image


Dane dotyczące wieku ludzi zmarłych wyglądają jak poniżej.

image

Również poniższe dane dotyczące zabrudzenia powietrza, pokrywają się z regionami, w których należy oczekiwać najwięcej chorób dróg oddechowych, które są czynnikiem sprzyjającym rozwojowi wirusa.

image

image

Armia naukowców, którzy wskazują na zależności empirycznie udowodnione, wczoraj przez systemowe media zostali nazwani wątpliwymi naukowcami szerzącymi Fake News.

Wiele materiałów naukowych, z których wynika ich racja zostało z mediów społecznościowych usunięta, aby społeczeństwu odebrać możliwość zdobycia informacji z innych źródeł.

Równocześnie w mediach puszczane są materiały indukujące panikę i zeznania ludzi domagających się szczególnych rozwiązać w postaci rządu światowego i likwidacji pieniądza gotówkowego. Po krótkiej odwilży i nadziei na szybkie rozwiązanie obecnej nieuzasadnionej sytuacji, system zaczyna dalej naciskać w kierunku destruktywnych rozwiązać prowadzących do ograniczenia obywatelskiej wolności. Również w szpitalach w Berlinie i Wiedniu, ku zdziwieniu nie ma panicznej sytuacji, ale wprost przeciwnie. Jest spokój jak nigdy. Nie ma nadzwyczajnie więcej chorych, jest dużo wolnych łóżek i przygotowane są lazarety, które świecą pustkami. W szpitalach działa wszystko, jak co roku, bez żadnych dodatkowych obciążeń. Medyczny personel pokątnie udziela wywiadów, z których wynika, że mamy do czynienia z systemowymi kłamstwami, których zadaniem jest szerzenie strachu w społeczeństwie. Wszystko jest w normie. 

Powoli w społeczeństwie zauważalny jest trend prowadzący do ocknięcia się i spojrzenia prawdzie w oczy.

27.03.2020

  image


29.03.2020 14:00                                                                                 

image

29.03.2020 22:00

image


Poniższy reportaż jest podsumowanie dotychczasowych faktów dotyczących paniki korona wirusa.


https://www.youtube.com/watch?v=D0bqIOuEUDU&feature=youtu.be

Wykop Skomentuj10
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale