22 obserwujących
204 notki
126k odsłon
176 odsłon

Wirusowy teatr na polityczne zamówienie.

Wykop Skomentuj5

Sytuacja w okół wirusa SARS-CoV-2 robi się coraz bardziej groteskowa i również jednoznaczna.

Jak pokazują nam próby kontrolne „Sentinel-Proben“ służące do monitorowania wirusów, już 18 KW (Kalender Woche) tydzień kalendarzowy nie znaleziono wirusa SARS-CoV-2. W następnych tygodniach również wirusa nie znaleziono. A więc niebyło dalszych zakażeń. Wszyscy zadają sobie pytanie, skoro wirusa nie znaleziono, skąd wzięły się pozytywne PCR testy na tego wirusa.


imageNie znaleziono nie tylko tego wirusa, ale nie znaleziono żadnego wirusa z monitorowanych, które ewentualnie mogłyby pozostawić po sobie RNA (ribonukleinsäure) kwas rybonukleinowy, na które pozostałości rozpadu DNA test PCR reaguje pozytywnie.  

image

Przypominam, że PCR test znajduje pozostałości po wirusie RNA, a więc tylko częściową informacje genetyczną, która nie jest już w stanie zarażać innych ludzi.

Poniższe informacje są wynikami badań i są one dostępne w Instytucie Roberta Kocha (RKI), który quasi zarządza wirusowym kryzysem w Niemczech.

Wnioski są z tego tylko jedyne. Skoro nie ma wirusa SARS-CoV-2, skąd wzięło się tyle testów pozytywnych na tego wirusa?

Kilka razy pisałem już o tym, że nie należy prowadzić testowania, kiedy testami osiągniemy granicę błędu PCR testów. W międzyczasie minister zdrowia Niemiec zrozumiał to, o czym pisałem.

Testowanie społeczeństwa tam gdzie nie ma wirusa jest idiotyzmem, który jak widać jeszcze gdzieniegdzie jest kontynuowany.

Już kilkukrotnie obliczałem, na podstawie polskich danych, granicę błędu testów RNA i zauważyłem, że w Polsce robione PCR testy są na granica błędu testów, A więc nigdy w ten sposób nie wyjdziecie z pandemii , której nie ma.

Jeszcze jeden wniosek. Na jakiej podstawie prawnej istnieją jeszcze jakiekolwiek ograniczenia wprowadzone w czasie pandemii, której de facto nie było? Rząd łamie arogancko prawo i oszukuje świadomie społeczeństwo. Liczby mówią o tym, tego jednak nie widać po działaniach Szumowskiego.

Jak można nazwać inaczej takie działanie w stosunku do społeczeństwa, jak nie działaniem o dużym potencjale przestępczym w stosunku do społeczeństwa.


Wykop Skomentuj5
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale