50 obserwujących
881 notek
448k odsłon
  339   2

Polscy mędrcy; uczcie się od Łukaszenki

Osaczony ze wszystkich stron, prezydent małego państewka, Białorusi, Aleksander Łukaszenko, potrafi nie tylko trwać w śmiertelnym uścisku „sił wolności i demokracji”, ale jeszcze im się boleśnie odgryzać.

Agencje prasowe przynoszą informację (https://www.zerohedge.com/geopolitical/belarus-sends-mig-fighters-divert-commercial-plane-arrests-anti-lukashenko-journalist?utm_source=feedly&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+zerohedge%2Ffeed+%28zero+hedge+-+on+a+long+enough+timeline%2C+the+survival+rate+for+everyone+drops+to+zero%29) , że przelatujący nad terytorium Białorusi pasażerski samolot został zmuszony do lądowania w Mińsku, gdzie aresztowano pasażera, „aktywistę” CIA niejakiego Romana Pratasewicza, oskarżonego o działalność sabotażową na terenie Republiki w interesie „wolnego Zachodu”. Aresztowanemu grozi kara śmierci i miejmy nadzieję, że zostanie ona szybko wykonana, ukazując naszym „władcom”, że zdrada stanu i zaplanowane ludobójstwo Obywateli może się i dla nich niespodziewanie i tragicznie skończyć.

Nic więc dziwnego, że pierwszy zareagował osobnik profanujący w III RP fotel „Premiera”, niejaki Mateusz Morawiecki, który zaprotestował na Twitterze (https://twitter.com/MorawieckiM/status/1396486258747183106 ), przeciw takiemu postępowaniu. Pianę wściekłości toczą w ślad za nim inni „demokratyczni przywódcy” Zachodu. Jak na razie to jednak Łukaszenko jest tym wygrywającym!

Naszym „władcom” nie pozostało więc nic innego, jak szykować kolejną „falę pandemii”, która w jesieni ostatecznie rzuci na kolana otumanione społeczeństwo.

W ramach pomocy „władzy” w jej działaniach, proponuję tu następujące hasło w wersji zmodyfikowanej, które jak dotychczas w środkach komunikacji miejskiej chrapliwym głosem deklamował niejaki „lekarz” Krzysztof Simon: „Chroń siebie i innych; nie oddychaj!”

https://wordpress.com/view/drnowopolskipolskapanorama.home.blog


Lubię to! Skomentuj12 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale