Kaczka Moralna
Polska podzielona to Polska osłabiona. Na to liczą nasi wrogowie ze wschodu. Dzisiaj mija kolejny dzień kłamstwa smoleńskiego na plecach którego żerują tacy osobnicy jak Macierewicz, Sakiewicz, Binienda, Nowaczyk, Berczyński czy Kaczyński.
9 obserwujących
367 notek
158k odsłon
578 odsłon

Wyciekł plan PiSu w sprawie zapewnienie wygranej Dudy w wyborach prezydenckich

Wykop Skomentuj19

Jak podają posłowie opozycyjni, w kuluarach sejmowych krążą informacje z obozu PiSowskiego, że w przypadku dalszego spadku notowań Andrzeja Dudy, Łukasz Szumowski ma ogłosić w ostatnim możliwym czasie "strefy zakaźne" w niektórych największych miastach Polski i wskazać, że wyborcy z tych miejscowości mogą głosować wyłącznie korespondencyjnie.

Takie działanie ma utrudnić wyborcom opozycyjnym oddanie głosu w czasie wyborów i zapewnienie zwycięstwa Andrzejowi Dudzie.


Inną możliwością jest wprowadzenie stanu nadzwyczajnego i odroczenie wyborów na co najmniej 3 miesiące by zreorganizować kampanię Dudy, wprowadzić służby specjalne i prokuraturę w większym stopniu niż dzisiaj  i prowadzić jeszcze bardziej zintensyfikowaną kampanię propagandową w mediach reżimowych.

W chwili, kiedy piszę tę notatkę, Dziennik Telewizyjny TVPiS już 12 minutę chwali Dudę i pluje na opozycję (autor: Konrad Wąż)


Tak czy owak. Będzie ciekawie.


Addendum:

W Dzienniku Telewizyjnym dalej chwalą Dudę i Morawieckiego w ramach znoszenia obowiązku noszenia maseczek, powrotu sportu i wznowieniu lotów. To już 14 minut.


Addendum 2:

Dalsze chwalenie Dudy w ramach "programów i projektów PiS". Dalsze obwinianie polityków opozycji. Mija 18 minuta propagandy rodem z PRL Dziennika Telewizyjnego TVPiS.


Addendum 3:

Dalsze opluwanie opozycji i chwalenie PiSu pod pretekstem próby odwołania Sasina przez opozycję. Mija 22 minuta propagandy TVPiS.Addendum 4:

Dalsze opluwanie opozycji pod pretekstem "obstrukcji Senatu" ws wyborów. Ani słowa o tym, że Morawiecki nie opublikował uchwały PKW. Mija 24 minuty Dziennika Telewizyjnego TVPiS.

Poddaje się. już nie mogę dalej oglądać. Idę zwymiotować, a potem obmyć się z tego bagna, które przed chwilą oglądałem.

Wykop Skomentuj19
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale