37 obserwujących
1550 notek
586k odsłon
430 odsłon

Bulwersujący wpis Harmana o tragedii na Giewoncie!

Wykop Skomentuj9

 „Krzyż nadal zabija!”

Dziś w godzinach popołudniowych Polskę obiegła straszna informacja o śmierci turystów na Giewoncie. Podczas gdy ludzie łączą się we współczuciu i modlitwie, lewicowy publicysta Jan Hartman wykorzystał sytuację do wstrętnego ataku na wiarę i krzyż.
O tragedii na Giewoncie informowaliśmy na Prosto z Mostu jako jedni z pierwszych. Po upływie paru godzin wiemy już, że w wyniku uderzania pioruna śmierć poniosło 4 turystów, a wielu zostało rannych. TOPR prowadzi wciąż akcję ratunkową.
Jak poinformował portal wPolityce, na miejsce zdarzenia pilnie udał się premier Mateusz Morawiecki. Szef rządu chce osobiście nadzorować akcję i wspierać rodziny poszkodowanych w trudnych chwilach.
Jak nierzadko bywa, głośną sytuację do absurdalnego ataku na kościół i krzyż wykorzystała radykalna lewica. Publicysta portalu Polityka Jan Hartman, napisał na Twitterze, że „krzyż nadal zabija”.
Zatem za śmierć w wyniku uderzenia pioruna, lewicowy autorytet oskarża krzyż i w domyśle zapewne wiarę chrześcijańską. To bulwersujące nie tylko ze względu na brak powiązania krzyża z pogodą, ale wykorzystanie tak przykrej tragedii do ataku na chrześcijan, czyli przytłaczającą większość Polaków.
Co więcej, Hartman domaga się usunięcia go z Giewonta. To żądanie pozostawiamy bez komentarza.

Wykop Skomentuj9
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale