2 obserwujących
136 notek
33k odsłony
196 odsłon

No co tam, emeryci? Jeszcze was chińska grypa nie zabiła?

Wykop Skomentuj7

Przeglądawszy niezobowiązująco niniejsze medium, czyli usiłujęcy znaleźć cóś ciekawego dla rozumu, alias jakieś cóś do poczytania dla człowieka w miarę rozgarniętego na sobotni wieczór, widzę i zauważam, że iż wszyscy tutejsi bywalcy nic, tylko bredzą w temacie grypy. Wedle ich światopoglądowego horyzontu nic innego na świecie się nie dzieje, tylko cała ludzkość (z mediami popularnemi na czele) walczy o to, by emeryci w Europie nie umierali na nową odmianę grypy.

Bo każden zdrowrozsądkowy obywatel wi, że komorawirus ukatrupia z punktu albo zaniebawem, słabowitego, starganego alkoholizmem i bezsensownie odbywaną długiemi latami pańszczyzną dziadygę, ale nie jest groźny nic-a-nic dla  osiemdziesięciolatka, który during una vie o siebie dbał choćby coś-niecoś. 

Ale co tam... Widocznie populacja Salonu24 składa się z emerytów i rencistów właśnie tej drugiej świeżości. Trzęsą dupami o własne cenne zdrowie, które nikogo - poza nimi samymi - nic-a-nic nie obchodzi. Tyle w zakresie prawdy niewygodnej, acz zabawnej niewątpliwie.

A smutna wiadomość jest taka, że z powodu wzrostu zagrożenia utraty życia przez starych pryków (wyborców), rząd włoski odwołał wyścig Mediolan-Sanremo. Jeden z najfajniejszych kolarskich monumentów.

Ale czegóż można spodziewać się po spanikowanych grypą, niskiego wzrostu osobnikach, co za przysmak uważają niedorobiony, niewyrośnięty chleb oraz kluski? Z całą pewnością niczego dobrego.


Wykop Skomentuj7
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale