Eurokołchoz na pewno upadnie !
Praca czyni wolnym,od życia !
11 obserwujących
468 notek
209k odsłon
145 odsłon

Niepodważalne zalety GLOBCIA .

Wykop Skomentuj8

 Zaleta pierwsza,jest ciepło,miło,słonecznie /plus 16/,spacer z psem to radocha ,pies też się cieszy,choć ziaje,pewnie przez to zimowe futro założone pomyłkowo.

 Zaleta druga,olbrzymie oszczędności finansowe ludności tubylczej na ogrzewaniu.za ubiegły ,ciepły sezon grzewczy dostałem zwrot 850 zł,to tak jakby żona dostał drugą trzynastkę,super .nie ?

 Zaleta trzecia,pochodna od zalety drugiej,czyste powietrze,brak smogu i innych oparów,jak jest ciepło to ludzie nie palą i tyle,nawet pan Pogodynek Horczyczak w Polsacie ciągle ostatnio pokazuje cała Polskę w zielonych mordkach,czyli powietrze super.

 Zaleta czwarta,stada kretynów i kretynek nie skrzybią/ SKRZYBAĆ. Potwierdzone występowanie: województwo świętokrzyskie. Zastosowanie: Skrzybać znaczy tyle, co skrobać. /rano szyb ze szronu na osiedlowych parkingach przy uruchomionych silnikach,znowu mniej smogu .

 Zaleta piąta,nie trzeba kupować zimowych odzień ani butów,przemysł czapkarski też cienko przędzie,ale trudno jakieś małe straty muszą być .

 Zaleta szósta ,samochody w ciepłe dni mniej palą,silniki się szybciej rozgrzewają,znowu zostaje w kieszeni no i znowu smogu mniej/Orlen i tak daje radę/.

 Zaleta siódma,brukiew i czarna rzodkiew ciągle rosną na działce !

  Na koniec coś negatywnego,skopana działka strasznie się przez to globcio zachwaszcza,albowiem chwasty potrafią pobierać azot z gleby nawet sporo poniżej 14 stopni a przy 16/mówił coś pan Pogodynek o możliwych 18/rosną jak szalone i nawet wschodzą.

Ale za to po deszczach ,przy takim ciepełku może czas ruszyć na grzyby,co by było następną zaletą globcia ?

Wykop Skomentuj8
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale