Blog
Rychły detox ześlij im, Panie.
Docent zza morza
Docent zza morza A może analiza znaków czasu?
38 obserwujących 276 notek 359109 odsłon
Docent zza morza, 7 stycznia 2017 r.

Lokalni „żołnierze Kalifatu” groźniejsi od uchodźców

Rotszyldowskie media bezustannie wmawiają nam, że największym problemem Europy są dziś uchodźcy-nachodźcy i kryjący się wśród nich „żołnierze Kalifatu", podczas gdy tak naprawdę groźni są tu urodzeni i tutaj wychowani synowie muzułmańskich imigrantów, którzy "z jakiegoś nieznanego powodu", ot tak sobie - "zradykalizowali się".

A każdy zachodnioeuropejski kraj, poddany od pokoleń dobrodziejstwom masowej migracji, ma u siebie "tych zradykalizowanych" co najmniej kilkuset albo nawet i kilka tysięcy (Francja podała ostatnio, że ocenia tę grupę na około 12 tys.).

Część z nich nawet pojechała sobie powojować w szeregach ISIS - ale gros został w domu, jedynie marząc o "śmierci za wiarę i Allacha". A ci co głupsi to nawet piszą o tym na fejsbuku... ;-)

image
Młodych muzułmanów są setki tysięcy w poszczególnych krajach UE, ale grupka tych "zradykalizowanych" odpowiada z grubsza lokalnej populacji kryminalnej – co się, niestety, potwierdza – bo są oni zwykle rekrutowani z drobnych rzezimieszków w więzieniach, a zwulgaryzowana islamistyczna indotrynacja wreszcie kładzie kres ich pogubieniu w życiu.


image

Oczywiście nie każdy zwerbowany i „zradykalizowany” gotów jest własnoręcznie przelewać krew, ale większość z nich i tak jest szalenie niebezpieczna poprzez gotowość do wspierania logistycznie i finansowo tych „jeszcze bardziej radykalnych”. A do zamachu wystarczy przecież jeden szaleniec i kilkunastu-kilkudziesięciu pomagierów ... (grupę wspomagającą 9 zamachowców przy paryskich  atakach w listopadzie 2015 oszacowano na ok. 200 osób).

To nie migranci faktycznie przybywjący do nowego kraju są kłopotem - bo zwykle przepełnia ich wdzięczność, ale ich dzieci - gdy nie znajdą swego miejsca w nowym otoczeniu - mogą, ale nie muszą, stać się zarzewiem wielkich kłopotów.

Prawdziwy uchodźca wojenny cieszy się z dachu nad głową i jedzenia na stole, ale przede wszystkim docenia poczucie bezpieczeństwa. Ale "rajskie ptaki" szukające łatwego życia to zwykle przybywają z listą żądań i wymagań - ostatnio demonstrowali w Szwecji przeciwko "niehumanitarnym warunkom" - bo nie otrzymali własnych willi, jak się spodziewali ani nie zagwarantowano im towarzystwa lokalnych dziewczyn, o czym marzyli.

Azylanci w Szwecji protestują

Ludzi nie potrafiących się odnaleźć w życiu nigdy nie wyeliminujemy, ale możemy ograniczać paliwo ich radykalizacji, jakim jest dzisiaj ideologia islamistyczna. Dlatego trzeba jak najszybciej odciąć młodzież muzułmańską od radykalnych imamów głoszących w Europie "dżihad przeciw niewiernym" - poddając meczety kontroli państwa.

A dzisiejsze slogany rotszyldowskich mediów o "prawach człowieka" i nienaruszalności "wolności sumienia i wyznania" jutro mogą zamienić się w podburzanie obu stron konfliktu do krwawej rozprawy z "odwiecznym wrogiem".

Jeśli władze, też przecież wydające się iść na rotszyldowskim pasku, niczego dziś nie zrobią, to szeregi "tych zradykalizowanych" będą nieustannie rosnąć.

Zwykle trudno byłoby któregokolwiek z nich uznać za jakiegoś dobrze rokującego „prymusa”... bo kiepsko to się oni wszyscy zapowiadali od dawna – ale teraz wreszcie "mogą stać się kimś" - szokując rodzinę oraz wszystkich „strasznych mieszczan” dookoła przybraniem tożsamości „żołnierza Kalifatu”.

image

Dziś szacuje się odsetek zradykalizowanych muzułmanów na świecie na ok. 10% - co daje liczby przyprawiające o zawrót głowy (bo muzułmanie stanowią ok. 20% ludności świata, w Europie jest ich już ponad dwadzieścia milionów, a najludniejszym krajem muzułmańskim jest Indonezja – mająca ponad 240 mln ludności, z czego 86% to muzułmanie). Ciekawe, że akurat stamtąd jednak rekrutowało się stosunkowo niewielu „żołnierzy Kalifatu”...?

Pamiętajmy, że głównym celem radykalnych islamistów nie jesteśmy my, ale inni wyznawcy proroka – robiący to „zbyt niedbale” lub „w niewłaściwy sposób”.

image

image

Ale do czego zmierzam? Nie planuję tłumaczyć, w duchu NWO i Szkoły Frankfurckiej, „tych zradykalizowanych” grzechami społeczeństw europejskich, w których się wychowali – bo przestępca zawsze podejmuje indywidualną deczyzję o swym losie – a na każdego „zradykalizowanego” przypada tysiące podobnie traktowanych młodych ludzi, którym nigdy nie przyszło do głowy gwałtownie wystąpić przeciw społeczeństwom, w których żyją.

Ale z drugiej strony trudno pominąć politykę wewnętrzną poszczególnych państw – no bo czym innym tłumaczyć np. dwukrotnie wyższą skłonność do gwałtów młodych muzułmanów w Szwecji, w porównaniu do ich duńskich odpowiedników?

Gwałt na Szwecji, czy na umyśle czytelnika?

Dlatego nie dajmy się wpuścić w kanał oficjalnej narracji – straszącej nas „uchodźcami” oraz ich gwałtownymi skłonnościami – bo dużo groźniejsi są terroryści „rodzimi”, tu urodzeni i wychowani - swobodnie poruszający się po całym kontynencie i bez wysiłku ginący w tłumie, dzięki znajomości języka i lokalnych obyczajów.

I wcale nie trzeba straszenia napływem „nielegałów”, abyśmy - „w imię bezpieczeństwa” - potulnie zaakceptowali dalsze ograniczanie naszych swobód i wolności – jak to zaprojektowali nam macherzy od NWO, tacy jak George Soros, sumiennie realizujący agendę Rotszyldów.

Dyktat Rotszyldów

Bo masowa migracja z krajów Trzeciego Świata do Europy miała rozsadzić tutejsze społeczeństwa od wewnątrz, biorąc pod uwagę niechęć zwykłego człowieka do przybyszów oraz nieprzystawalność naszych kultur i religii.

A przecież, jak pisał Mistrz Koneczny – nie można być cywilizowanym na dwa sposoby”.

   To wśród tych rozdartych pomiędzy kulturą i religią "starego kraju", a normami i obyczajami kraju osiedlenia,   rekrutowani są potencjalni "żołnierze Kalifatu"...

A gdy sprytnie podjudzani starzy i nowi Europejczycy rzucą się w końcu sobie wzajemnie do gardła – to komu przyjdzie do głowy doszukiwać się roli HIDDEN HAND ("Ukrytej Ręki") potajemnie sterującej masowymi emocjami w interesie międzynarodowych banksterów?

image

Ale skoro nie każdy muzułmanin jest terrorystą, ale niestety praktycznie każdy terrorysta ostatnio okazuje się być muzułmaninem – to celem odcięcia ich od potencjalnego zaplecza należałoby wstrzymać ich masową migrację do nas oraz po prostu bardziej mieć na oku potencjalnych  kandydatów na „żołnierzy Kalifatu” wśród przybyłych tu wcześniej - inaczej biada Europie ...

STOP dla muzułmanów!

A potrzebującym to najlepiej pomagać na miejscu, bez przenoszenia ich oraz ich problemów do Europy...

A jedno euro wydane na nich tutaj warte jest ośmiu na Bliskim Wschodzie.

image


image
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

"Docentem" to nazywano mnie przed laty w 23 WDH "Pomarańczarnia" przy Liceum Batorego w Warszawie - bo skoro już wtedy "gadałem, jak jest" - to i dzisiaj - "...piszę, jak jest...", ;-) Nie jestem naukowcem - ale faktycznie piszę "zza morza" - Bałtyckiego ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: Mateusza 10:(26) Przeto nie bójcie się ich; albowiem nie ma nic ukrytego, co by nie miało być ujawnione, ani nic tajnego, o czym by się dowiedzieć nie miano. ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: „Przepychanka w kolejce do bufetu na Łubiance. Major FSB do pułkownika FSB: Nie pchajcie się tak, gaspadin pałkownik, bo choć to Wy "robicie" polskie wybory, ale przecież to maiji rebiata wcześniej urabiają ich sondażami!” ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: "W ciągu całego mego życia widziałem w naszym kraju tylko dwie partie. Partię polską i antypolską, ludzi godnych i ludzi bez sumienia, tych, którzy pragnęli ojczyzny wolnej i niepodległej, i tych, którzy woleli upadlające obce panowanie." - Adam Jerzy książę Czartoryski, w. XIX. ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: "Podczas kryzysów - powtarzam - strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, miłując tylko Polskę, służąc jedynie Polsce i nienawidząc tych, którzy służą obcym." - Józef Piłsudski, w. XX ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: "Jedni są w obozie amerykańskim, drudzy w rosyjskim, trzeci w brytyjskim, niemieckim, francuskim - tylko, k..., nikogo nie ma w obozie polskim!!!" - Aleksander Gudzowaty, w. XXI

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @osasunna Chłopie - gdzie ty masz rozum? Chyba że byłeś bezpośrednim benficjentem reżimu...
  • "Zółtym Kamizelkom brakuje spójnej ideologii, konstruktywnych postulatów oraz liderów."...
  • @kragen WIELKI WSTYD administracji S24, że ta notka nie wisi na czołowym miejscu SG. Może...

Tematy w dziale