Blog
Taki sobie
slej2
6 obserwujących 113 notek 84099 odsłon
slej2, 10 kwietnia 2017 r.

Zamach smoleński "udowodniony" i co teraz?

2472 64 1 A A A

    Siedem długich lat minęło od tragicznych wydarzeń w Smoleńsku. Bez wątpienia była to tragedia która nie powinna się wydarzyć. Oczywiście jak to bywa w takich sytuacjach część społeczeństwa ma wątpliwości i nie dowierza ekspertom. Czy to źle że ktoś ma wątpliwości i chce je sprawdzić? Nic w tym złego nie ma, każdą wątpliwość należy wyjaśnić.

    Komisja Macierewicza na siódma rocznice przedstawiła nowe "dowody" na celowe działania Rosjan z podłożeniem bomby termo-barycznej. Komisja nic nie wspomina o tym że rejestrator rozmów nie zarejestrował tak potężnej eksplozji, tak samo rejestrator ciśnienia w kabinie nie zarejestrował zmian ciśnień jakie taka bomba powoduje, nie ma również charakterystycznych zniszczeń ani pozostałości po bombie na wraku samolotu, nie ma też charakterystycznych uszkodzeń ciała takich jaki uszkodzeń błon bębenkowych i charakterystycznych uszkodzeń płucnych. Bez wątpienia był wybuch ale nie ma po nim żadnego śladu.

    Problem w tym że oskarżenia te i te dowody nie powiedziała jakaś prywatna osoba a komisja z ramienia MON i minister obrony te oskarżenia potwierdził. Obecnie stają się one oficjalnym stanowiskiem Rzeczpospolitej Polskiej w tej kwestii i co teraz? Rosjanom obecnie nie po drodze awantura z Polską a po za tym ten mit smoleński niszczy Polskie społeczeństwo i przykrywa niejako zbrodnie katyńską. Rosjanom obecny scenariusz odpowiada więc zapewne wyślą jakąś notkę protestacyjną i na tym się skończy.

     Jednak co teraz zrobi PIS? Przekonuje on że ma niepodważalne dowody więc następnym krokiem powinno być międzynarodowe oskarżenie. No chyba że tymi dowodami się zadowoli i odpuści Rosjanom (Póki co na razie Tusk może spać spokojnie), no trudno stało się.  Należało by teraz pokazać te dowody na przykład w Europie, niech Szydło lub Kaczyński nie daj boże Waszczykowski pojadą na forum Europejskie i je zaprezentują. Problem w tym że Europa to nie ciemnogród Polski i eksperci z państw Europejskich po prostu te dowody wyśmieją. Należy też zaproponować oskarżenie UE przeciwko Rosji, oczywiście z podobnym skutkiem jak wystawienie Saryusza Wolskiego. No ale wszyscy wiedzą że w UE sami Niemcy którzy jak się zapewne dowiemy umówili się z Putinem przeciwko Polsce i oskarżenia nie poprą (zdrajcy jedni). Ale odpuścić nie możemy więc trzeba będzie zacząć przygotowanie do wojny odwetowej, nie możemy pozwolić Rosjanom bezkarnie zabijać naszych prezydentów.

    Skoro są obecnie dowody to co PIS powie za rok i co powie za dwa lata kiedy powoli zaczynać się będzie kampania wyborcza? Czy kampania ta będzie toczona przy wzywaniu do odwetu na Rosję?

    Czy ktoś powstrzyma to szaleństwo czy też będzie się ono dalej nakręcać?

     Powtarzam pytanie z wczoraj: czy elektorat PIS jest naprawdę aż tak głupi aby dawać się nabierać na tak prymitywne manipulacje, czy może doskonale wie że katastrofa smoleńska to tylko narzędzie polityczne by dobrać się do koryta?

Macierewicz do Pytla:

"wie pan, że zamach smoleński to narzędzie polityczne"
Notka z wczoraj

Ile to jeszcze lat PIS ma zamiar ciągnąć telenowele smoleńską?

http://przestrzen2.salon24.pl/769992,ile-to-jeszcze-lat-pis-ma-zamiar-ciagnac-telenowele-smolenska


Opublikowano: 10.04.2017 19:45.
Autor: slej2
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • Niestety nie wszyscy uważają tak samo jak ty.
  • Zdziwiłbyś się jak wielu z nich to ludzie wykształceni, to nie tylko ultrasi. Patriotyzm jest...
  • IPN umorzył śledztwo o fałszowanie przez SB teczek na Wałęsę ponieważ . Karalność tych...

Tematy w dziale Polityka