Blog
Na granicy prawdy i dobra
Giulio Cesare Vanini
Giulio Cesare Vanini nie oglądam tv
3 obserwujących 85 notek 41008 odsłon
Giulio Cesare Vanini, 18 czerwca 2017 r.

Demoralizacja, zniewolenie i budowanie lewackiego raju na Ziemi

193 8 1 A A A
Wypędzenie z raju może się powtórzyć
Wypędzenie z raju może się powtórzyć
    Demoralizacja to sposób na opanowanie władzy nad ludźmi. Ta metoda objawiła się w ostatnim stuleciu przez niszczenie rodziny, religii i własności oraz upowszechnianie konsumpcji alkoholu, ale to był początek. Początek na drodze do budowania lewackiego raju na Ziemi dla wybranych!

   Dziś dochodzą do tego inne środki jak „promocja homoseksualizmu (jako istotnego elementu demokracji; wyraźne jest również wdrażanie zielonej etyki jako swoistej religii), rozwodów, konfliktów rodzinnych; atak na instytucję rodziny; promocja aborcji; promocja spożywania narkotyków; wulgaryzacja relacji kobieta-mężczyzna i międzyludzkich; promocja hedonizmu i singli; atak na język i jego minimalizacja; atak na edukację; promocja pornografii w mediach głównego nurtu; edukacja śmierci; promocja modyfikacji genetycznej ludzi, hybrydyzacji i eugeniki” - czytamy w artykule Leonarda Jaszczuka pt. „Wojna światów ze zdrowym rozsądkiem. Szkoła Frankfurcka” opublikowanym na stronie Toster Pandory, link: http://tosterpandory.pl/wojna-swiatow-ze-zdrowym-rozsadkiem-szkola-frankfurcka/


    Komu zależy na tym, aby stworzyć nowy, tzn. inny, model człowieka? Zależy to tym, do których należą banki.
Oni chcą zrobić sobie raj na ziemi. Był raj bolszewicki, miał być brunatny a teraz będzie nowo-marksistowski raj – to socjalizm w liberalnej postaci kulturowej, ale ograniczający wolność człowieka poprzez jego zniewolenie i elektroniczną kontrolę.
Zniewolenie już nastąpiło, a ostatnim jego etapem będzie likwidacja pieniądza gotówkowego. Będą mówić, że to postęp, a to będzie jedynie podstęp na drodze pozbawienia ostatecznej postaci własności, jaką jest pieniądz, bo wszystko inne zostanie opodatkowane, czyli przejdzie pod zarząd systemu rządzącego światem. Powstaje nowy komunizm, czyli folwark dla narodu wybranego, czyli banksterów. Nie wierzycie? To poczekajcie chwile. Najpierw padnie Szwecja, potem Belgia, Niemcy i Francja i wtedy się przekonacie, ale będzie to za późno. Zeżrą nas kredyty i schizofreniczny matrix.

   Założą ludziom niewidoczne elektroniczne kajdany, a kto się sprzeciwi, będzie poddany likwidacji – elektroniczny wyrok w postaci blokady środków płatniczych umożliwiających kupowanie jako podstawę egzystencji, bo własna alternatywna żywność będzie zabroniona, tak jak zabroniona będzie medycyna alternatywna i alternatywna farmaceutyka, bo to konkurencja dla koncernów, karteli i korporacji.  

   Mają nas w swoich rękach, a następnym krokiem będzie budowanie raju dla wybranych (pod pojęciem wybranych należy widzieć grupę rządzącą światem, tzn. posiadaczy, nie należy mylić z rasami ludzkimi; inne skojarzenia  nie leżą w intencji autora tego tekstu).

   Oni zapomnieli tylko o jednym. Jeżeli nawet zbudują sobie raj na Ziemi, to jak wiemy, ten stworzony przez Boga biblijny raj też upadł. Jego użytkownicy zostali z niego wypędzeni.Idea raju na Ziemi dla wybranych to pętla na szyi banksterów!

Opublikowano: 18.06.2017 14:03. Ostatnia aktualizacja: 18.06.2017 16:58.
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Przyjaciel prawdy, wielbiciel piękna i miłośnik dobra. Uważa, że Naród, Ojczyzna, Wiara i Honor oraz ojcowizna, własność i rodzina są wartościami gwarantującymi wolność i szczęście każdego Polaka!

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • O tym powinni wszyscy w kraju wiedzieć! Podziękowania dla blogera Wojtek- Dobre życie za tę...
  • Przed chwilą skasowałem mój komentarz z powodu kilku błędów, teraz publikuję go ponownie,...
  • Super uwaga! Kiedyś we Francji jak byłem na robotach to będąc w otoczeniu Muzułmanów...

Tematy w dziale Społeczeństwo