Instagram/missworld
Instagram/missworld

Polka najpiękniejszą kobietą świata - Miss Świata 2021

Redakcja Redakcja Popkultura Obserwuj temat Obserwuj notkę 23
O nieprzeciętnej urodzie polskich kobiet mówi się na całym świecie. Teraz jest na to dowód - Polska została Miss Świata 2021.

Karolina Bielawska, reprezentantka Polski w konkursie Miss Świata 2021 zajęła pierwsze miejsce w finale konkursu piękności Miss Świata 2021. To już druga Polka, która zdobywa tytuł Miss Świata. Wcześniej taki tytuł otrzymała w 1989 roku Aneta Kręglicka.


Polka Karolina Bielawska Miss Świata 2021

Karolina Bielawska ma 23 lata i mieszka w Łodzi, gdzie studiuje i pracuje jako modelka. W konkursie zachwyciła jury swoją urodą, jednak pokazała również wszystkim, że jest inteligentną i pełną pasji kobietą.

Zdobycie tytułu wiązało się dla Karoliny Bielawskiej z ogromnym wzruszeniem. Dziewczyna nie kryła łez podczas koronacji.

– Kiedy usłyszałam moje nazwisko, byłam w szoku. Nie mogę w to uwierzyć. Mam zaszczyt nosić koronę Miss World i nie mogę się doczekać, aż zabiorę się do pracy. Zapamiętam ten niesamowity konkurs w Portoryko do końca życia – powiedziała Bielawska wybrana na Miss Świata 2021.

Polka pokonała w konkursie reprezentantkę Wybrzeża Kości Słoniowej Olivię Yace i Stanów Zjednoczonych Shree Saini.


Karolina Bielawska - kim jest?

Karolina Bielawska nadal studiuje, ale łączy naukę z pracą w modelingu. W przyszłości chciałaby zostać prezenterką telewizyjną i mówcą motywacyjnym.

Najbardziej pasjonują ją podróże. Lubi też pływać i nurkować. Na co dzień pomaga potrzebującym - jest wielbicielką wolontariatu i wspiera bezdomnych - opisano ją na stronie Miss World.

„Chciałabym podziękować wam wszystkim za ogromne wsparcie podczas tej pięknej podróży! Jestem niezmiernie wdzięczna za wszelką życzliwość, miłość i pomoc, którą otrzymałam. Zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby reprezentować Polskę tak dumnie, jak tylko potrafię” - pisała na Instagramie przed konkursem.


WP

Czytaj dalej:

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura