Erin Darke i Daniel Radcliffe. (fot. Instagram)
Erin Darke i Daniel Radcliffe. (fot. Instagram)

Gwiazda serii "Harry Potter" została ojcem. Przed paparazzi nic się nie ukryło

Redakcja Redakcja Celebryci Obserwuj temat Obserwuj notkę 8
34-letni Daniel Radcliffe, znany głównie z serii filmów na podstawie powieści J.K. Rowling o Harrym Potterze został ojcem. Razem z Erin Darke powitali na świecie swoje pierwsze dziecko.

Pomimo licznych ról brytyjskiego aktora, Radcliffe'owi największą popularność przyniosła seria filmów o Harrym Potterze, w których grał tytułowego bohatera. Już w wieku 12 lat musiał mierzyć się z olbrzymią sławą.

W jednym z wywiadów Daniel Radcliffe podkreślił, że pragnie, aby jego dzieci były blisko planów zdjęciowych, jednak nie chciałby, aby kiedykolwiek stały się sławne.

— To część tej pracy, której powinno się unikać za wszelką cenę — mówił w wywiadzie dla "Newsweeka".


Daniel Radcliffe został ojcem

Teraz Daniel Radcliffe i Erin Darke, z którą związany jest od przeszło dekady, doczekali się swojego pierwszego potomka, o czym światowe media informowały we wtorek 25 kwietnia.

Paparazzi przyłapali parę na spacerze z dzieckiem w Nowym Jorku. Zdjęcia opublikował brytyjski dziennik Daily Mail. Widać na nich, jak aktor prowadzi wózek z dzieckiem. Nie wiadomo, czy para doczekała się chłopca, czy dziewczynki. Możliwe, że dowiemy się o tym w niedalekiej przyszłości.


Związek Radcliffe'a i Darke

Radcliffe poznał Erin Darke w 2013 roku na planie filmu "Na śmierć i życie". Para w tej produkcji miała do odegrania odważną scenę erotyczną. Jedna z osób z najbliższego otoczenia aktorów stwierdziła w jednym z wywiadów, że była to "miłość od pierwszego wejrzenia". O związku jednak poinformowano publicznie dopiero rok później. Według zagranicznych mediów obecnie Radcliffe i Darke planują ślub, jednak starają się zachować to w tajemnicy.


Autorka serii "Harry Potter" znów w ogniu krytyki

Ostatnio J.K. Rowling, autorka serii o Harrym Potterze znów znalazła się w ogniu krytyki. Pisarka od lat jest oskarżana o nienawiść wymierzoną w środowiska LGBT. Przy okazji premiery gry "Dziedzictwo Hogwartu", dyskusja przybrała na sile, gdy lewicowi aktywiści zapowiedzieli jej bojkot.

Fani podzielili się na tych, którzy pozostali wierni po stronie autorki serii i na tych, którzy zrezygnowali ze wspierania serii. Po premierze produkcji okazało się, że bojkot nie wypalił – rekordy sprzedaży przebiły wszelkie oczekiwania, a według niektórych, nagonka na tytuł tylko pomogła w promocji.  

J.K. Rowling wsparła afgańskie kobiety

Przypomnijmy również, że w styczniu informowaliśmy o darowiźnie, którą Rowling wpłaciła na rzecz afgańskich prawniczek i ich rodzin po tym, jak USA i Wielka Brytania wycofały siły z tego kraju, wskutek czego kobietom groziła śmierć.Dzięki wsparciu jej oraz innych darczyńców, w bezpieczne miejsce ewakuować się mogło 508 osób.

RB

(na zdjęciu: Erin Darke (L) i Daniel Radcliffe (P) / źródło: Instagram)

Czytaj dalej:

Udostępnij Udostępnij Lubię to! Skomentuj8 Obserwuj notkę

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości