Kobieta Świadoma
Prawda ponad wszystko
6 obserwujących
138 notek
45k odsłon
  1682   1

I jak tu zrozumieć faceta? Pokrętne męskie myślenie


Drodzy panowie jesteście trudni, nawet przy najszczerszych chęciach nie można zrozumieć waszego toku myślenia. O tym, że inaczej myślicie od kobiet, to już wiemy. Ale że zachowujecie się czasami irracjonalnie? Tego nie wie żadna kobieta, na początku znajomości, wierzy że skoro chcecie z nią być, będziecie dbać o związek przynajmniej tak jak to robi ona. Nic bardziej mylnego, robicie co chcecie. Ktoś wczoraj mi uświadomił, że wy szukacie kobiet do związków krótkoterminowych, nie angażujecie się, bo jak to określił "Po co? Żeby napić sie mleka , nie trzeba kupować mleczarni!". Wygodne podejście, zwłaszcza dla was panowie... No cóż kobiety są same sobie winne, jak powiedział moj rozmówca" wszystko najlepsze co mają, oddają za darmo..." Skoro tak łatwo dostają od was, to czego pragną, nie można im się dziwić.

Wy drogie panie, gdy ktoś zwróci waszą uwagę dostajecie małpiego rozumu, nawet godzicie się na sex na pierwszej randce, cho to wbrew waszym zasadom. Myślicie, że dzięki temu obiekt waszego zainteresowania będzie wasz i tak się często dzieje, tyle że na krótko. Kobiety myślą, że gdy skonsumują związek, to stanie się on zobowiązujący dla obu stron, ale tak mężczyźni tego nie widzą. Oni skorzystali poprostu z okazji, a kobietę która dostarczyła im przyjemności traktują jak zwykłą puszczalską. Panowie robicie często dziwne rzeczy, a kobiety zachodzą w głowę jaka jest ich przyczyna i gdzie leży w nich sens?! Dlaczego robicie te wszystkie zagadkowe rzeczy swoim partnerkom? Jedną z takich rzeczy jest flirtowanie na oczach swojej partnerki z inna kobietą. Miałyście pewnie ochotę dać mu wtedy w twarz, ale prawdziwa dama musi zapanować nad swoimi emocjami.

Mężczyźni mają błędne pojecie na ten temat, myślą bowiem że stają się bardziej atrakcyjnymi, gdy udawadniają, iż mogą mieć też inne kobiety.Takim zachowaniem pokazują, że są obiektem ogólnego zainteresowania. Przy okazji sprawdzają reakcję swojej partnerki, wedlug nich okazywana przez nią zazdrość jest dowodem na to, że ich kocha. Poza tym chcą pokazać, że nie jest ich jedyną opcją. Tak myślą mężczyźni, kobieta natomiast zaczyna o nim myśleć, jak o zwykłym bawidamku, na którym nie może polegać, tracąc do niego zaufanie. A brak zaufania w związku, to początek końca. Drugą rzeczą jest wypowiadana fraza "Kocham Cię" ale w taki sposób, jakbyście jedli kanapkę, bez emocji i błysku w oku. Kobiety czują , że ich nie kochacie ani nawet nie traktujecie jak partnerkę, pęka im wtedy serce, ale was to nie interesuje, ot kolejna, która dała się zwieść ich urokowi.

Kolejna rzecz, która wzbudza niepokój u kobiet, to zmienna uwaga, którą obdarzacie swoją partnerkę. Raz się nią interesujecie, a raz wręcz przeciwnie.Taka zabawa w kotka i myszkę doprowadza ja do szału. To wasza metoda zdobywania kobiet, łowy. Bawicie się w myśliwego, musicie przecież być pewni, że jest jedyną kobietą, o którą musieliście się naprawdę starać, to dla was gwarancja, że nie pójdzie z nią innemu łatwo. Co my kobiety na to? Bzdura, działa wręcz odwrotnie, odbieramy to jako lekceważenie nas! Kolejna rzecz, która wyprowadza nas kobiety z równowagi jest trzymanie nas na dystans przy swoich znajomych. No cóż wasze pokrętne myślenie daje znowu odwrotny efekt niż zamierzony, wy chcecie pokazać przed kumplami, ze jesteście głową w tym związku, prawdziwym macho. My natomiast myślimy, że się nas wstydzicie, wzbudzając w nas podejrzliwość i niepewność.

Gdy zabłądzicie, nigdy nie pytacie o drogę, to czuły punkt mężczyzn, nie chcą pokazać przy swojej partnerce, że ma problem w orientacji w terenie. Pragnie być postrzegany jako najzaradniejszy, najmądrzejszy.A my wolały byśmy, by się spytal i jak najszybciej dotarł do celu. Z jednej strony zachowuje się jakby mu bardzo na kobiecie zależało, a z drugiej omija temat spotkania się. Są dwie możliwości, albo jest bardzo nieśmiały, albo wrecz przeciwnie. Jedno jest pewne jest nami naprawdę onieśmielony. A my budujemy w naszej głowie teorię spiskową. Takich dziwnych zachowań jest jeszcze bardzo wiele, sami jesteście sobie winni, że często odbieramy was błędnie. Zwyczajnie gdybyście byli szczerzy, miały byśmy do was zaufanie, a tak ciągle jesteście na cenzurowanym.


*** To nie wypowiedź osobista, tylko analiza

Lubię to! Skomentuj203 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości