Kobieta Świadoma
Prawda ponad wszystko
12 obserwujących
223 notki
128k odsłon
  283   1

Jak zdobyć obiekt naszych westchnień?


Co sprawia, że się zakochujemy? Jakie błędy popełniamy, zabiegając o względy drugiej osoby? Mężczyźni, którzy zwykle zachowują się uprzejmie w stosunku do kobiet, odnoszą niestety niewielkie sukcesy. Zawsze uprzejmi, kulturalni faceci, zapraszając obiekt swojego zainteresowania na kolację, bądź do klubu, często ją komplementują. Nie zdają sobie jednak sprawy, że ich zachowanie nie wzbudza zainteresowania kobiety, a jedynie zdobywa ich sympatię.

Kobieta nie spotyka się z facetem, do którego czuje jedynie sympatię, tylko z takim, który wzbudza jej zainteresowanie. Niestety większość mężczyzn jest niecierpliwa, chce zbyt wiele i zbyt szybko. Może to jedynie ją spłoszyć, kobiety boją się bowiem mężczyzn, którzy naciskają na nie zbyt mocno. Lepiej dać jej czas, okazując swoje zainteresowanie. Jeśli okaże jej uczucie, ona również może poczuć coś do niego, ale to nie jest pewne. To bardzo prosta strategia, którą łatwo wdrożyć w życie. Wszystko, co musi zrobić, to pokazać jej, co do niej czuje i dobrze się nią zaopiekować. 

Strategia ta ma jeden mankament, który polega na tym, że kobieta nie wybiera mężczyzny, do którego czuje sympatię, ale tego, który ją pociąga. Wielką rolę odgrywa tu uczucie przywiązania, którym obdarzamy rodziców, bliskich przyjaciół, jak i kogoś, kogo naprawdę kochamy. Gdy dojdzie do tego jeszcze przyciąganie, które sprawia, że ​​nie możemy zasnąć w nocy, fantazjując o tym, jak mogłoby wyglądać nasze życie, gdybyśmy tylko mieli u boku tego jedynego, którego tak bardzo lubimy, to jesteśmy już prawie zakochani.

Gdy mężczyzna zacznie w tym momencie zabiegać o nas, rozpieszczając nas drobnymi gestami, takimi jak kwiaty bez okazji (nie ma tu znaczenia jakie, mogą być zerwane na polu) czy przygotowana samodzielnie kolacja dla dwojga (nawet gdy jest to zwykła pomidorowa), albo romantyczny spacer nad brzegiem Wisły, jesteśmy już jego.

Należy jednak zachować w tym umiar, ponieważ minusem takiego przesadnego zachowania jest to, że nie wzbudza ono w kobiecie pożądania. Każdej znajomości, na której nam naprawdę zależy, trzeba dać czas, by mogła się rozwinąć. Wszelki pośpiech i naciski odniosą odwrotny efekt. Zastanówmy się jaki typ kobiety\ mężczyzny bardziej nas przyciąga?! Osoba, która jest zafascynowana nami i jesteśmy pewni jej uczuć, czy taka, która jest ciut tajemnicza i sprawia, że gubimy się w naszych odczuciach, nigdy nie będąc pewnymi, na czym stoimy?! 

Której z tych osób pragnęlibyśmy bardziej? Z pewnością tej drugiej, tej, która sprawia, że czujemy mrowienie w brzuchu, niepokój i zainteresowanie, co będzie dalej... Powodem, dla którego jej pragniemy, jest to, że nie jest dla nas dostępna. Jeśli coś jest dla nas dostępne, to możemy to mieć w każdej chwili, a przez to traci dla nas znaczenie, co z kolei oznacza, że ​​nasze pragnienie tego maleje. Wykorzystajmy tę wiedzę do zdobycia naszego obiektu zainteresowania.

Sposób, w jaki większość z nas stara się zdobyć jej uczucia, czyni z nas przewidywalnych i mało atrakcyjnych. Takie zachowanie sygnalizuje jej, że ma władzę nad nami i wystarczy, by tylko pstryknęła palcami, aby mieć nas u swoich stóp. Osoby stabilne emocjonalnie będą szukać najlepszego z możliwych partnerów, do których będą mogły dotrzeć. Ktoś, kto podąży za nią i ofiarowuje się jej bez konieczności inwestowania czegokolwiek w zamian, na pewno nie będzie zaliczany do tych partnerów. One nie są zainteresowane łatwymi zdobyczami, tylko takimi, które wymagają zachodu.

Gdy będziemy wiedzieć jak ją sobą zainteresować, z pewnością odniesiemy sukces. Osoba, która bawi się swoim zainteresowaniem, nie jest na każde zawołanie, jest ciut tajemnicza i ma własne zdanie, spowoduje, że nie można jej tak łatwo wyrzucić z głowy. Wybór należy do nas, czy chcemy być tym dobrym, zawsze kulturalnym i przewidywalnym, czy kimś, kto wzbudza zainteresowanie... Tym, na którego wszyscy patrzą, gdy wchodzi do pokoju, o którym marzą, gdy się masturbują.

Jeśli zdecydujemy się, że od teraz chcemy być kimś atrakcyjnym, musimy poznać czynniki, które wzbudzą zainteresowanie naszego partnera, a następnie dokładnie dowiedzieć się, jak postępować, aby przenieść ją na kolejne poziomy. Aby  ją zdobyć, nie koncentrujmy się już od samego początku na okazywaniu naszej miłości, tylko na zainteresowaniu sobą jej osoby. Świetnie sprawdza się tu przyjaźń, jako wstęp do stabilnego związku.

Lubię to! Skomentuj34 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości