Mogłaby być prababcią, ale będzie mamą. 68-letnia gwiazda z Meksyku w ciąży!

Pixabay/Nikon-2110
Pixabay/Nikon-2110
Meksykańska gwiazda - Lyn May ogłosiła właśnie, że spodziewa się dziecka. Prawdopodobnie nie byłoby w tym nic zaskakującego, gdyby nie fakt, że kobieta ma 68-lat! Przyszły tata, latynoamerykański gwiazdor pop, jest od niej czterdzieści lat młodszy.

Gwiazda Meksyku w ciąży

Lyn May - 68-letnia meksykańska gwiazda ogłosiła na swoim Instagramie, że spodziewa się dziecka ze swoim dużo młodszym partnerem. Gwiazda poinformowała, że jest w trzecim miesiącu ciąży. Oznacza to, że kiedy Lyn May stanie się mamą, otrze się o rekord najstarszej mamy na świecie. 

Wcześniej tytuł ten zdobyła Maria del Carmen Bousada Lara, która w 2006 roku urodziła bliźnięta w wieku 67 lat dzięki metodzie in vitro - podczas procedury zataiła swój wiek, mówiąc, że ma 55 lat.

W tym roku w maju rekord ten pobiła Erramatti Mangamma, która urodziła dzieci w wieku 74 lat.


Lyn May - symbol seksu lat 70. i 80.

Lyn May, a tak naprawdę Lilia Mendiola de Chi, zaistniała jako vedette, tancerka egzotyczna i aktorka. Szczyt jej kariery przypada na lata 70. i 80. Była wówczas prawdziwym symbolem seksu i gwiazdą meksykańskich komedii dla dorosłych.

Lyn May zasłynęła także licznymi romansami. Jej kochankami byli także politycy i ważne osobistości ze świata biznesu. Ona sama utrzymuje, że miała romans z samym prezydentem Meksyku, choć nie zdradziła, z którym dokładnie.

W tej chwili Lyn May jest rozpoznawalna najbardziej ze względu na swój wygląd. Kobieta poddała się wielu operacjom plastycznym, większość z nich miała przywrócić jej wygląd po tym jak została oszpecona - zamiast profesjonalnego preparatu wstrzyknięto jej oliwkę dla dzieci, która wywołała ropień. Jego następstwem była deformacja twarzy, którą długo chirurdzy starali się naprawić, co kosztowało Lyn May wiele nerwów i depresję.

WP


Czytaj dalej:

Lubię to! Skomentuj14 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura