Znana piosenkarka Dorota R. z zarzutami. O co chodzi?

Dorota R. fot. Instagram
Dorota R. fot. Instagram
Piosenkarka Dorota R., czyli popularna Doda usłyszała zarzuty w śledztwie dotyczącym działalności jej byłego męża Emila S. - donosi RMF FM.

RMF FM opublikowało na Twitterze informację, z której wynika, że wokalistce znanej jako Doda właśnie zostały postawione zarzuty. Chodzi o śledztwo dotyczące działalności jej byłego męża Emila S. Producent filmowy został zatrzymany w Warszawie.

Dorota R. z zarzutami

Według doniesień stacji Dorota R. podejrzana jest o pomocnictwo do przestępstwa z artykułu 300 kodeksu karnego. Mówi on o udaremnieniu zaspokojenia wierzycieli. Jak udało się także ustalić RMF FM, były mąż wokalistki Emil S. został zatrzymany w tej sprawie w Warszawie.

"Piosenkarka Dorota R. z zarzutami. Jak dowiedział się RMF FM, jest podejrzana o pomocnictwo do przestępstwa z artykułu 300 kk, mówiącego o udaremnieniu zaspokojenia wierzycieli. Z naszych informacji wynika, że jej b. mąż Emil S. został w tej sprawie zatrzymany w Warszawie" - czytamy w tweecie RMF FM.

Koniec małżeństwa Dody i Emila Stępnia

W małżeństwie Dody i Emila Stępnia nie działo się dobrze już długo. Gwiazda zdradziła fanom, że producent filmowy, jej już były mąż, z którym tworzyła "Dziewczyny z Dubaju" wyniszczył ją psychicznie. Problemy dotyczyły m.in. innych kobiet w życiu Stępnia, a także ostatnich praz związanych z filmem - były mąż uniemożliwił jej dokończenie dzieła.

Zobacz: Doda i jej najgorszy dzień w życiu? Jej marzenia legły w gruzach przez... męża

Doda długo czekała, by powiedzieć Stępniowi "żegnam" i zacząć życie na nowo. W końcu 15 listopada sąd ogłosił oficjalny koniec ich małżeństwa.

Czytaj więcej: Doda znów jest do wzięcia! Z tej okazji zrobiła wielką imprezęCzytaj dalej:


image

Lubię to! Skomentuj13 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości