Dawid Podsiadło jako Wiedźmin? To prawdziwy hit!

Facebook.Netflix
Facebook.Netflix
Drugi sezon "Wiedźmina" jest już na Netfliksie! Z tej okazji Dawid Podsiadło zdecydował się zdradzić co nieco o swojej fascynacji sagą Andrzeja Sapkowskiego w filmie, w którym pojawia się również Maciej Musiał i Michał Żebrowski.

Drugi sezon "Wiedżmina" jest już na Netfliksie! Ta data jest nieprzypadkowa - dzisiaj obchodzimy również rocznicę opublikowania pierwszego opowiadania "Wiedźmin" na łamach miesięcznika "Fantastyka" - dokładnie 35 lat temu pierwsi czytelnicy dowiedzieli się o Geralcie z Riwii.

Drugi sezon "Wiedźmina"

Fani musieli długo na to czekać - w końcu po dwóch latach Netflix wypuścił kolejny sezon serialu "Wiedźmin" - pierwszą odsłonę większość obejrzała tuż po premierze w 2019 roku.

I to właśnie przy tej okazji Dawid Podsiadło zdecydował się podzielić z fanami swoją słabością do sagi Sapkowskiego - wystąpił w filmie promującym serial. Piosenkarz pokazuje w nim sceny ze swojego życia, w których jego słabość do "Wiedźmina" się ujawnia - w jednej ze scen dostaje mandat za blokowanie ruchu drogowego przez jego konia, w innej wyznaje, że jego ostatni singiel puszczony od tyłu to "Toss a Coin to Your Witcher" - hit śpiewany w "Wiedźminie" przez Jaskiera.

Podsiadło zdradza również, że chętnie zagrałby w serialu, jednak MUSIAŁOBY to być więcej niż 40 sekund", co jest aluzją do pojawienia się w serialu polskiego aktora Maćka Musiała, który na ekranie widnieje mniej więcej tyle czasu.

W przygotowywaniu charakteryzacji do roli Geralta Podsiadle pomaga nie nikt inny jak Michał Żebrowski, który wcielił się w Geralta w pierwszej wiedźmińskiej produkcji.

" target="_blank">

WP

Czytaj dalej:

Lubię to! Skomentuj12 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura