7 obserwujących
222 notki
195k odsłon
5052 odsłony

Tragiczny los Zbigniewa Wodeckiego, na przykładzie prywatnych szpitali.

Wykop Skomentuj7

Całą Polskę obiegła niedawno smutna wiadomość o tragicznym zgonie artysty Zbigniewa Wodeckiego. Po przeczytaniu z kilku źródeł wiadomości, w jaki sposób doszło do śmierci, doszedłem do wniosku, że jednym z powodów tragedii mogły być procedury leczenia w prywatnych szpitalach, z zastosowaniem tzw. „spychotechniki”.

Jako przykład wziąłem dwa szpitale funkcjonujące w Warszawie, z kontrowersyjnymi zdarzeniami: szpital "Medicover", w którym Wodeckiemu wszczepiono by-passy, oraz klinikę ”Novum”, w której dokonuje się kontrowersyjnych zabiegów invitro, za sprawą których Prezydent Warszawy Gronkiewicz-Waltz rozpętała brutalną nagonkę na prof. Chazana.

Teraz rozwinę sposób leczenia artysty w szpitalu „Medicover”, na podstawie dostępnych wiadomości z kilku udokumentowanych linkami źródeł, począwszy od przyjęcia, do tragicznego zgonu. Przyjęcie pacjenta i zabieg wszczepienia by-passów miał miejsce w piątek 5 maja 2017r., po operacji pacjent czuł się dobrze, ale już w poniedziałek 8 maja, nastąpiło gwałtowne pogorszenie stanu i zdiagnozowano rozległy udar mózgu. Szanujący opinię szpital powinien sam, do końca kontynuować procedury leczenia, a nie odsyłać pacjenta do szpitala państwowego na ulicy Wołoskiej, gdzie podjęto próbę ratowania życia, zakończoną zgonem artysty.

Podobną procedurę „spychotechniki” zastosowano po nieudanym, kontrowersyjnym zabiegu „In vitro” w klinice „Novum”, po którym stwierdzono nieodwracalne wady genetyczne nienarodzonego dziecka. Szpital Novum w sposób piłatowski umył ręce od odpowiedzialności za los pacjentki, odsyłając ją do Szpitala Świętej Rodziny prof. Chazana, ze wskazaniem dokonania „zabiegu aborcji (sic!), gdzie takich „zabiegów” nigdy nie wykonywano ze względu na konflikt sumienia. Z tego incydentu nakręcona została przez Prezydent Gronkiewicz-Waltz, do spółki z feministycznymi organizacjami, nagonka na profesora Chazana, zakończona z polecenia pani Prezydent zwolnieniem z pracy, z jednoczesnym wytoczeniem rozprawy sądowej zakończonej szczęśliwie uniewinnieniem. 

Poniżej aktywny link do strony szpitala z opiniami pacjentów, leczonych w warszawskim szpitalu "Medicover", gdzie operowany był Zbigniew Wodecki:

http://www.rynekzdrowia.pl/Finanse-i-zarzadzanie/Warszawa-prywatny-Szpital-Medicover-w-lipcu-oglosi-cennik-uslug,8417,1.html

agata paw • 5 miesięcy temu

Szpital może i ładny. Sale pacjenta wyglądają jak pokój w hotelu ale na tym się kończy. Obsługa tak fatalna, że po operacji wypisałam się na własne żądanie. O nic nie można się doprosić nikt nie zagląda do pacjenta po operacji, nikt nic nie wie i generalnie pielęgniarki mają Cię w czterech literach. Masakra jeszcze nigdy w życiu nie widziałam tak fatalnej opieki. Zapłaciłam za operację i pobyt w szpitalu nie małe pieniądze a czułam się jak w umieralni a nie szpitalu. Zero zainteresowania ze strony personelu, gdyby nie obecność bliskiej osoby to worek z moczem przelałaby się na podłogę. Odradzam!!!!!

Agnieszka @ agata paw • 3 miesiące temu

Wierzę, a ja miałam zabieg na ostrym dyżurze i doktor Tomasz Majewski mnie obsługiwał na żywca zapłaciłam spore pieniądze a on nie dał mi znieczulenia. Horror

iwona.JPG

Wykop Skomentuj7
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale