0 obserwujących
36 notek
14k odsłon
302 odsłony

Manuela Gretkowska przenosi się na Krym?

Wykop Skomentuj17

Władymir Władymirowicz kocha artystów i nie żałuje im niczego, a już szczególnie tym, którzy w jakiś sposób pracowali dla niego. Czy będzie więc wielkim zaskoczeniem, gdy Manuela Gretkowska w swoim następnym wpisie na Facebooku ujawni, że miejscem do którego się uda po opuszczeniu Polski, będzie na przykład Krym?

Dzisiaj, nie czekając nawet na oficjalne ogłoszenie zwycięstwa Andrzeja Dudy, pani Manuela wysłała w świat wiadomość, że dłużej już w tym kraju nie wytrzyma, a na dalszą walkę z PiS, jakże wyczerpującą, a bezużyteczną, nie ma już siły. To, że ogłasza to jako pierwsza  gwarantuje, że tam, gdzie trzeba zostanie to zauważone. A w końcu takich, co już mają dość pisowskiego kraju jest prawie tylu, ilu figuruje w kartotekach ZAiKS-u i pokrewnych związkach. I tylko nieliczni mogliby jej dorównać wyrzeczeniem

Sprzedam dom typu Dworek Polski pod Zalesiem Górnym, z powodu wyjazdu za granicę. Pow. 110m, działka 900. Garaż, piękny ogród, wspaniali sąsiedzi przy ulicy o takiej samej zabudowie. 

Wykop Skomentuj17
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka