Mors malis, vita bonis!
Jarosław Iwaszkiewicz, "Kościół w Skaryszewie", fragment: "- Ksiądz by chciał, aby wszyscy ludzie do kościoła chodzili. Nie każdy zły, co do kościoła nie chodzi. Nie każdy dobry, co przed ołtarzem klęczy".
5 obserwujących
87 notek
21k odsłon
256 odsłon

Jeszcze jedno nowe i ważne oświadczenie w sprawie lotów samolotami

Wykop Skomentuj6

Jeszcze jedno nowe i ważne oświadczenie w sprawie lotów samolotami:

- Przepraszam, że przez chwilę pomyślałem sobie, że mógłbym też latać samolotami rządowymi na koszt podatników. Przepraszam, że wyobrażałem sobie takie podróżne jako przyjemność i nic więcej. Przepraszam, że pragnąłem uciech, radości i miłych doznań, myśląc o  lataniu takimi samolotami. Nigdy sobie więcej nie pomyślę, że mógłbym takie coś zrobić i proszę mnie nie porównywać do tych, którzy naprawdę latali na koszt podatników. Jestem prostym człowiekiem, ale honorowym i nie kłamię, jak ci inni, którzy żyją wraz ze swoimi rodzinami kosztem ciemiężonego ludu, ale oni też zakończą swój żywot i staną przed Bogiem,  o którym teraz nie myślą, bo pragną uciech z panienkami obcoplemiennymi! - powiedział dziś w południe sołtys Magiercki i kazał mi opublikować powyższe oświadczanie na moim blogu.

.

Postscriptum
Politycy! Bierzcie przykład z sołtysa Magierckiego, dla niego nawet samo myślenie o podróżach samolotem na koszt podatników jest już haniebne! A wy, co o tym myślicie?

.

image

Frans Francken Młodszy, "Alegoria o abdykacji cesarza Karola V w Brukseli ", ok. 1630-1640
Wykop Skomentuj6
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka