4 obserwujących
50 notek
23k odsłony
1963 odsłony

A taki był śliczny. Amerykanski!

Wykop Skomentuj34

No cóż. Chciałoby się powiedzieć: „A taki był śliczny. Amerykanski”. Ale to niestety nie wyczerpuje całości sprawy. Dlatego mam zamiar pokusić się o napisanie tutaj kilku swoich spostrzeżeń i odpowiedzieć na pytanie: dlaczego Pan Rafał nie został Miłościwie Nam Panującym. No więc on nie został tym miłościwym z prostego powodu. Tym prostym powodem jest bezdenna i niewyobrażalna durnota władz KO oraz ich wyznawców. No bo jaki stopień głupoty trzeba osiągnąć żeby na kandydata namaścić kogoś tak nijakiego jak RT. Można śmiało powiedzieć, że jeden fircyk (Budka) wystawił drugiego fircyka (RT) i przy pomocy dwóch półgłówków w postaciach Nitrasa i Kierwińskiego chcieli wygrać wybory. Głosami głównie facebookowych, instagramowych i okopressowych matołków. No bo jak nie wygrać? Tacy jajcarze wzięli się do pomocy. Nitras nabijał punkty „Trzaskowi” za pomocą kolekcji trąbek i za pomocą wydupcenia wiceministra Kalety. Niestety wolna i niezależna prasa nie doniosła czy miał pełną satysfakcję czy nie. Ja przed pierwszą turą, widząc mobilizację wyznawców KO to miałem obawy czy czasem RT nie zmiecie „Dudzia” w pierwszej turze. I co? I guvvno!

Osiągnięty wynik 30% w I turze to wynik na normalnym POwskim poziomie. Przy takim zaciskaniu pośladków powinien mieć bez problemów 40%. A zaciskali namiętnie i aż do bólu wszyscy postępowi, wykształceni i wielkomiastowi, czyli ci, którzy w większości przybyli do tych miast z niepostępowej, ciemnej, tępej, zapijaczonej i katolskiej prowincji. Postępowcy z TVN-u od razu wyliczyli, że w I turze na RT ok. 50% głosów to głosy ludzi z wyższym wykształceniem, a na AD tylko ok.25% i wyszło im, że na „Trzaska” głosowało ich dwa razy więcej. Geniusze matematyki! Niczym ta doktor matematyki Lubnauer co za diabła nie mogła zrozumieć dlaczego taki duży samolot zabrał tak mało ton. Szkoda, że nie policzyli tych procentów od ilości głosów i podali w liczbach bezwzględnych i zobaczylibyśmy czy to jest dwa razy więcej. I co z tych wyliczeń? I góvvno!

 Ale to i tak nic. Wysyp ekspertów od klęski AD maści wszelakiej i ich mobilizacja w TVN-ie był większy niż wysyp ekspertów od koronawirusa w Salonie 24. Te srogie, ostrzegające przed armaggeddonem miny, zatroskany wzrok, tragikomiczna gestykulacja, zmarszczone smutkiem czoła, ta bijąca od nich wielopokoleniowa inteligencja. Autorytety, profesory, docenty, redaktory, celebryty i kogo tam tylko dali radę ściągnąć wyliczali przepływy elektoratów, procenty kto na kogo, czy ci co na AD to lepsi czy raczej gorsi, przeprowadzali analizy naukowe na poziomie Oxfordu i Cambridge. I zawsze im wychodziło, że Pan Rafał to właściwie, z małą przewagą, ale ma prezydenturę w kieszeni. A gdyby nie, to wszyscy powinniśmy się powiesić, taka nas czeka przyszłość. Nie wiem czy dotarło do nich jaki poziom samoośmieszenia osiągnęli i czy zrozumieli, że najlepiej będzie dla nich i dla widzów, żeby więcej się w telewizorach nie pokazywali. I co z ich szamańskich przepowiedni? Wielkie góvvno.

Jak tylko Duda coś zrobił lub powiedział, to przez dwa dni w TVN-ie wspólnie z tymi „wybitnymi ekspertami” grillowali temat do zesrania. Jak ułaskawił pedofila to wszelkie możliwe autorytety robiły z niego samego pedofila, jak coś powiedział o szczepieniach to przez dwa dni udowadniali, że z premedytacją skazuje naród na zagładę. I tak dzień w dzień. I co po tych wszystkich wysiłkach. No i góvvno!

 Oczywiście ten stopień samoośmieszenia jest małym pikusiem w stosunku do stopnia zidiocenia polskich celebrytów. Ci to dopiero dawali popisy. Chcieli wygrać wybory za pomocą zaklęć voodoo. Długopisik, trzask i po Dudzie. Pewnie w swoich mieszkaniach w nocy, cichutko, w tajemnicy wbijali szpilki w laleczkę przypominającą AD. Niepotrzebnie. Powinni wbijać je sobie w mózgi. A cieszyli się z tych jasełek niektórzy!. Jakie to głębokie, jakie śmieszne, jaki wysoki poziom artystyczny. Ma ten Duda za swoje! Cały świat widzi jak go ośmieszyli! Nie wiem czy oni tak z nudów, bo imprez mało, zidiocieli czy już tak mają od urodzenia. Ech!!! Już nie mogę się doczekać jakiegoś komentarza naczelnej histeryczki RP, Pani Krysi. I na co się zdały zaklęcia voodoo. No na góvvno! Skąd się biorą tacy durnie?

A jakie „sztuki” wyczyniały niezależne media pod światłym przewodem Gazety Wyborczej. Co oni tam wypisywali to już autentycznie nie wiadomo czy się śmiać czy płakać. Pan Adaś to nawet po ratunek pojechał do wiecznie przyjaznej nam krainy, czyli do Niemców. Jak on tam się żalił w tym „Die Welt”, jak straszył, że jak Pan Prezes jeszcze trochę pobędzie to „drang nach westen” i nieuchronny blitzkrieg naszej husarii zmiecie ich tysiącletnią kulturę i po wsze czasy będą chodzić srać za stodółkę. I co wyszło z namiętnego loda robionego Niemcom przez „nadredaktora”? Jak zwykle góvvno.

Wykop Skomentuj34
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka