Pacanowo
Mój kolega ze studiów, którego niespecjalnie lubiłem, miał na salonie motto "tylko po co". W sprawie motta się z nim zgadzam.
2 obserwujących
28 notek
7441 odsłon
  85   0

ostatnio

W zeszłym tygodniu, któregoś dnia, w Polsce zdarzył się cud. Zamilkły TVN i Polsat i wreszcie było morowo! No, może nie do końca, bo TVP działała jak co dzień, ale lepszy rydz niż nic.

Następnego dnia w TVP po dzienniku pojawił się niejaki Grodzki. Facet, który z uporem maniaka stara się pokazać współrodakom, że jest zrobiony z drewna. Nie wiadomo po co się stara. Zabijcie mnie, ale ja nie rozumiem takiej logiki. Swoją drogą: kto wpadł na pomysł, żeby z tego osobnika zrobić polityka i wystawiać onegoż twarzą do szerokiej publiczności?

Ano, pewnie on sam. Stwierdził, że jak potrafi kroić ludzi lancetem za ciężkie piniędze, to i w polityce pójdzie mu z górki. Osobiście znam świetnego brukarza, który z wielką maestrią kładzie chodniki, ale jemu chyba nigdy nie przyszłoby do głowy, by na podstawie kamieniarskich doświadczeń brać się za politykę. Mądry gość. 

Tymczasem TVN z TVP obrzucają się błotem już drugi dzień. Dwaj zbóje skarżą się swoim ofiarom na konkurenta w bandyckim fachu i żądają od nich, by wskazały bardziej "ludzkiego" złoczyńcę. W sumie, niezłe "circenses"... 


Ogólnie fajnie jest.

Lubię to! Skomentuj1 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale