43 obserwujących
749 notek
314k odsłon
  114   2

Witamy w roku 2030.

------------------------------------------------

Witamy w roku 2030. Nie mam własności, nie mam prywatnej sfery i życie nigdy niebyło lepsze.

Takim mottem przestępców z Davos zaczyna swój artykuł w codziennej gazecie znany wiedeński adwokat dr.Tassilo Wallentin .

Wallentin pisze - EU komisja domaga się rejestracji całego majątku wszystkich Europejczyków i utworzenia rejestru tego majątku, co jest niczym innym jak przygotowaniem do stopniowego wywłaszczania obywateli krajów EU. W niektórych krajach EU przeprowadza się już takie rejestracje.

Na tej liście tej ma być stan konta bankowego, posiadane złoto i biżuteria, posiadana gotówka, domy, mieszkania, ubezpieczenia, akcje, posiadane dzieła sztuki. Pisze adwokat.

Są to elementy politycznej inicjatywy prowadzącej do wywłaszczania społeczeństwa, do zakazów trzymania złota, do likwidacji pieniądza gotówkowego.

W przyszłości własność ma być iluzją.

Taka jest wola Światowego Forum Ekonomicznego z Davos, prywatnej organizacji Klausa Schwaba, co było uzewnętrznione w reklamie roku 2030 mafii z Davos.

Eksperyment „Wolna bez granic Europa” będzie zakończony.

Zachowanie się konsumpcyjne społeczeństwa będzie odgórnie sterowane i kontrolowane.

Ucieczka do pieniądza gotówkowego będzie niemożliwa, ponieważ nie będzie możliwości używania pieniądza gotówkowego.

Wszystko to ma się odbyć w ramach rzekomej walki z gospodarczymi skutkami pandemii, której nie było i nie ma. Pandemia jest produktem tych sił, które obecnie przeprowadzają zamach na wolności i swobody obywatelskie, ofiarą tej działalności są liczne zgony.

Winę za to wszystko ponosi nieświadoma, zmanipulowana część społeczeństwa, która popiera obecne działania rządu.

Struktury społeczne mają być tak przebudowane, w których polityk nie ma być jak powinien urzędnikiem społeczeństwa, jak to wynika z konstytucji, ale ma być sługą oligarchii i spełniać funkcje kontrolne nad społeczeństwem, które są zgodne z interesem oligarchii.

Całość artykułu jest poniżej.

image

Lubię to! Skomentuj6 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale