13 obserwujących
146 notek
86k odsłon
  1383   0

Gibraltar (populacja 32 tys.): 53 zgony po szczepionkach w ciągu 10 dni


Tutaj możecie poczytać o zgonach ludzi w tej brytyjskiej enklawie.

Wielka Brytania "króluje" (jak przystało na monarchię) w ilości zgonów w Europie. Takim obszarem, gdzie można się przyjrzeć temu zjawisku jest na pewno Gibraltar, przy granicy Hiszpanii, a więc nie odizolowany od kontynentu, zwłaszcza, że wielu ludzi podróżuje między Hiszpanią i Gibraltarem do pracy.

Lokalne media potwierdzają zgony, ale obwiniają je o COVID, a nie "szczepionki" przeciwko COVID.

Jednak przed programem szczepień podaje się, że łącznie tylko 16 osób zmarło „z powodu COVID” od początku „pandemii” w ciągu około roku

Wielka Brytania ma teraz rzekomo najwyższy w historii dzienny wskaźnik „zgonów z powodu Covid”. Nawet wyższy niż „pierwsza fala”, pomimo znacznego stopnia odporności stadnej, która nieuchronnie narosła od początku. Ta nietypowa „druga fala” zbiega się w czasie z wprowadzeniem szczepionki. Czy te dwie rzeczy są połączone?.

Według lokalnych źródeł medialnych 13 osób zmarło w pierwszy weekend, większość w podeszłym wieku, a 27 w pierwszym tygodniu.

Ja tylko przypomnę, że to było zaledwie 6 tys. "szczepionek" mRNA Pfizera. kolejna partia szczepionek ma trafić do "Gib" do końca stycznia. Co 113 szczepionka powodowała tam śmierć. Straszny wynik. Nie mają tam prokuratorów?

Lubię to! Skomentuj34 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale