Bóg - Honor - Ojczyzna
Wnuk oficera II RP, bohatera narodowego żołnierza AK
26 obserwujących
1152 notki
3336k odsłon
267 odsłon

Patriotki w wojsku, degeneratki w LGBT

Wojsko/ materiały prasowe
Wojsko/ materiały prasowe
Wykop Skomentuj13

Obecnie coraz więcej krajów pozwala na służbę kobiet w szeregach swoich armii. Niektóre kraje otwierają kolejne ścieżki kariery wojskowej dla kobiet, inne wprowadzają nawet obowiązkowy pobór i pozwalają na służbę w oddziałach bojowych. I choć na świecie wciąż nie brak państw, które rezerwują wojsko wyłącznie dla mężczyzn, to jednak coraz więcej armii, szczególnie zachodnich, nie tylko pozwala kobietom na służbę, ale wręcz aktywnie zabiega o większy zaciąg pośród płci pięknej.

Dziś widok kobiety w mundurze nie jest już dla nikogo zaskoczeniem. Coraz więcej pań pełni służbę wartowniczą, udziela wojskowej pomocy medycznej albo zasiada za sterami śmigłowców, samolotów transportowych czy myśliwców. Niegdyś kwestia służby kobiet w wojsku przedstawiała się zgoła inaczej.

W Wojsku Polskim, jak podają dostępne dane MON, służy 6732 żołnierzy-kobiet, co stanowi niemal 7 proc. wszystkich żołnierzy zawodowej służby wojskowej. MON podkreśla, że liczba kobiet w Wojsku Polskim systematycznie rośnie i obecnie jest ich o 632 więcej niż w 2018 r. W WOT udział kobiet wynosi 13 procent.

Tak czynią Polskie patriotki potomkowie INKI i bohaterskich kobiet walczących o wolność Polski z Niemcami i Sowieckim bandytyzmem.

Jednak że nie każda Polka, jednak jak pokazuje życie, jest patriotką. Wiele Pań otoczone tęczowymi szmatami szydzi z naszej historii, patriotyzmu, narodowych tradycji i wiary. Biegają one często po ulicach z gołymi cyckami ( szkoda, że obwisłymi) szczycąc się ideologią dewiantów seksualnych z LGBT. Ciekawym zjawiskiem socjologicznym, jak można zobaczyć na fotografiach i filmach, że te panie są niestety fizycznie stare, brzydkie - ciekawe prawda. Brak dowartościowania !

Patriotki to młode ładne Polski - i niech tak już zostanie !

 

 

Żródło :

https://publicystyczny.pl/kobiety-w-polskiej-armii-wspolczesnosc-i-historia/

https://wiadomosci.wp.pl/kobiety-w-swiatowych-armiach

https://www.newsweek.pl/polska/kobiety-w-polskim-wojsku-sytuacja/ywbng6vWykop Skomentuj13
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale