Kaczka Moralna
Polska podzielona to Polska osłabiona. Na to liczą nasi wrogowie ze wschodu. Dzisiaj mija kolejny dzień kłamstwa smoleńskiego na plecach którego żerują tacy osobnicy jak Macierewicz, Sakiewicz, Binienda, Nowaczyk, Berczyński czy Kaczyński.
9 obserwujących
377 notek
161k odsłon
503 odsłony

Niebywały skandal w sprawie Gawłowskiego! Prokuratura wymusiła oskarżenia!

Wykop Skomentuj62

Główny oskarżyciel Stanisława Gawłowskiego powiedział dzisiaj na rozprawie przed sądem, pod przysięgą, że został zmuszony do oskarżenia Gawłowskiego przez prokuraturę Ziobry!

Według prokuratury, Bogdan K. miał dać Gawłowskiemu mieszkanie w Chorwacji w ramach łapówki. W sądzie K. powiedział, że mieszkanie w rzeczywistości sprzedał teściom pasierba Gawłowskiego, a prokuratura Ziobry wymusiła na nim złożenia zeznania, że mieszkanie dał Gawłowskiemu!

K. w środę wycofał się też z wyjaśnień, które składał podczas wcześniejszych przesłuchań prokuratorskich, a w których obciążał Gawłowskiego, mówiąc m.in., że to obecny senator był "faktycznym właścicielem" apartamentu w Chorwacji. Tłumaczył, że jego poprzedni obrońca wskazywał, iż musi zacząć obciążać Gawłowskiego, aby wyjść z aresztu, ponieważ takie miały być ustalenia z prokuraturą.

K. w sądzie przepraszał Gawłowskiego za pomówienie mówiąc, że jest mu wstyd za to jak skrzywdził Gawłowskiego i jego rodzinę oraz za to, że uległ naciskom prokuratury!


Polska Republika Banasiowa qwa twa mać!

Wykop Skomentuj62
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale