Polsat News szykuje nowy program. Prowadzącym ma być Rafał Ziemkiewicz

Polsat News chce mieć nowy program satyryczny. fot. Flickr
Polsat News chce mieć nowy program satyryczny. fot. Flickr
Polsat News pozazdrościł TVN24 i TVP Info własnych programów satyrycznych i także planuje wyemitować podobny format. Prowadzącym ma być prawdopodobnie Rafał Ziemkiewicz.

TVN24 ma "Szkło kontaktowe", a TVP Info "W tyle wizji". Z nieoficjalnych informacji portalu Wirtualne Media wynika, że Polsat News także planuje stworzyć podobny format i już prowadzi rekrutację do nowego programu, który ma się nazywać "Bez Ogródek".

Nowy program z Ziemkiewiczem w Polsat News

Według Wirtualnych Mediów wśród komentatorów w programie "Bez Ogródek" mogą się znaleźć Rafał Ziemkiewicz, Monika Jaruzelska i Wiktor Świetlik.

Jeden z wydawców Polsatu anonimowo przekazał, że "nikt jeszcze nie jest pewny". Ustalona nie została także godzina emisji. - To bardzo mgliste plany - powiedział.

Rafał Ziemkiewicz niewpuszczony do Wielkiej Brytanii

Rafał Ziemkiewicz stał się w ostatnich miesiącach bohaterem międzynarodowej afery. Wraz z żoną i córką, która miała rozpocząć studia na Oksfordzie, przyleciał prywatnie do Londynu. Na lotnisku Heathrow został zatrzymany i przesłuchany. W końcu został zwolniony, ale bez możliwości poruszania się po terytorium Wielkiej Brytanii. Dziennikarz wrócił do Polski samolotem.

Czytaj więcej: Rafał Ziemkiewicz komentuje swoje aresztowanie. Znamy powody zatrzymania

Ziemkiewicz w programie "Jastrzębowski wyciska" powiedział, że chciał poruszać się po Wielkiej Brytanii w całkowicie prywatnej sprawie, a jego zatrzymanie uderzyło najbardziej w jego rodzinę. RAZ opowiedział, jak wyglądało jego zatrzymanie na lotnisku Heathrow. 

Czytaj więcej: Ziemkiewicz zdradził, dlaczego jego córka poszła na Oksford, a nie na polską uczelnięCzytaj dalej:


image

Lubię to! Skomentuj11 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura