0 obserwujących
28 notek
6887 odsłon
181 odsłon

Wypowiedzenia konwencji stambulskiej a Z.Ziobro

dorzeczy
dorzeczy
Wykop Skomentuj4

Mamy w Polsce jednego ministra ,ktory na powaznie wykonuje swoje obowiazki..Jest nim Minister Sprawiedliwosci..

Tuzy i Ministry rzadzacy Polska pochowali sie po mysich dziurach i uskuteczniaja swoja polityke " na strusia"..

Rezydent szusuje na nartach..Kaczynski z Terleckim oraz ich chlopcem od posylek Morawieckim rozgrywaja kolejny gambit gabinetowy na kanapie a Kaminski przygotywuje zbirow i bandytow z Milicji i ZOMO do skuteczniejszego bicia,palowania ,gazowania,kopania niepokornych warcholow ,ktorym jedynie sluszna " waaadza" sie nie podoba..

Jedynym szeryfem w tym burdelu ,ktory chce wprowadzic jakis porzadek to Minister Sprawiedliwosci..

..."Dzisiaj złożyłem formalny wniosek do minister rodziny, pracy i polityki społecznej - której to resort jest kompetentny do zainicjowania formalnego procesu związanego z wypowiedzeniem tej konwencji - o podjęcie działań w tym względzie - poinformował minister sprawiedliwości "

O fatalnych konsekwencjach Konwencji Stambulskiej ktora z taka gorliwoscia parafowal  PIS  za przyzwoleniem Kaczynskiego i Dudy nie trzeba wyjasnic..Kazdy kto zna temat wie o co chodzi..

Dokument opiera się na ideologii gender, która kobiecość i męskość postrzega wyłącznie jako konstrukty społeczne, w oderwaniu od rzeczywistości biologicznej. Zapisana w niej niejasna definicja płci jest sprzeczna z art. 18 ustawy zasadniczej, który chroni małżeństwo i rodzinę.  Akt ten narusza także gwarantowane konstytucyjnie uprawnienia – do wychowania dzieci zgodnie z własnymi przekonaniami (art. 48 Konstytucji RP), do wolności sumienia (art. 53) i do ochrony praw dziecka (art. 72) -
Konwencja narusza zasadę światopoglądowej bezstronności władz publicznych oraz "narzuca ideologię gender, jako klucz do zarządzania państwową polityką społeczną". Ordo Iuris, Chrześcijański Kongres Społeczny oraz inne organizacje pozarządowe proponują zastąpienie jej "Konwencją o Prawach Rodziny".

Ordo Iuris skierowal ja wlasnie do Sejmu..Posłowie będą mieli teraz obowiązek wypowiedzenia się na temat Konwencji Stambulskiej i zdecydowania, czy dokument ten pozostanie dalej w naszym systemie prawnym. Decyzja ta jest bardzo ważna i od niej zależało, w którą stronę pójdzie nasz kraj

Kaczynski,Morawiecki udawaja ,ze o niczym nie wiedza..Grzanie tematu " pandemi"  " aktorow celebrytow" oraz gratulucje sportowcom to na razie ich zadaniem najpilniejsze  sprawy w kraju..

A Polska gnije i traci coraz wieksze polacie wlasnej Suwerennosci co minute..ale " waaadza" zajeta soba jak zwykle ma to " gleboko w du...e"Wykop Skomentuj4
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka