Głos wójta Jana Bursztyna
"Śmiech to ukrywana prawda o istocie szczęścia człowieka. Jest ona na miarę kosmosu. Czymże będzie wieczne szczęście człowieka, które ludzie oczekują po śmierci? Będzie to nieskończona radość, czyli wieczny śmiech!" - wójt Jan Bursztyn
5 obserwujących
160 notek
35k odsłon
200 odsłon

O co chodzi z tymi ulicznymi protestami? "Si vis pacem, para bellum!"

Wykop Skomentuj8

  O co chodzi z tymi ulicznymi protestami? To sprawa prosta. W kosmosie nie ma przypadków!
Polityka nie lubi próżni, a wszystko, co się dzieje jest zaplanowane - tak działają politycy.

Wywołanie zamieszek ulicznych ma na celu wprowadzenie restrykcji. Teraz działa policja, a już powoli wchodzi wojsko, a potem totalna kontrola.

"Si vis pacem, para bellum!" - stara i sprawdzona  sięgająca starożytności zasada wprowadzania  porządku przez rządzących (przypomnij sobie stan wojenny 1981 r.!).

Ponoć powstanie wskutek zamieszek zagrożenie koronawirusem, bo było zbyt dużo kontaktów międzyludzkich.

Wprowadzi się ostre prawa i ustawy oraz kontrolę nad ludźmi, a wskutek tego zmusi się ludzi do szczepień! Bo będzie zwiększone zagrożenie, czyli wróg publiczny, a to trzeba zlikwidować, zatem zaszczepić ludzi.

Nie wierzcie politykom! Oni służą nie narodowi, lecz interesom korporacji. 

Jednakże pamiętajcie o jednym, że każda rewolucja pożera swoje dzieci, a reszty można się domyślić, tzn. koło biegu historii może się zmienić i pożre tych gardzących ludźmi, bo z ludźmi należy rozmawiać, a nie walić nahajką!


Proszę, zapamiętaj te słowa i przypomnij je sobie, jak Cię zmuszą do szczepień.

"Solidarność" to był ruch sterowany przez komunę (np. działalność historycznego Bolka) i to po to, aby ograbić kraj i ludzi (sprzedaż fabryk etc.). Nikt wtedy w to nie wierzył, no bo Kościół czuwał nad ludem pracującym, ale w Magdalence pierwsze co uczyniono, to uchwalono zwrot majątku Kościołowi w zamian za poparcie etc.

Dziś jest podobnie, z Kościoła robi się męczennika, aby wprowadzić restrykcje, rzekomo chroniące prawdę i wartości, ale w rzeczywistości represje (Kościół staje się podobnie jak idea obrony życia kartą do gry).

Politycy mają specjalistów, a są nimi inżynierowie od socjotechniki. Polityk jak nie przewiduje i nie planuje, nie jest politykiem, musi być cel! 
A tym celem jest zniewolenie ludzi, bo inaczej system korporacyjny nie wytrzyma - on potrzebuje niewolników - zombie!


Ludzie są naiwni i utożsamiają działalność polityków jako źródło moralności (mit państwa opiekuńczego = 500 plus). Podobnie jest z religią. Ludzie twierdzą, że Bóg objawia się przez religię, czyli wyłącznie przez Kościół - reszty można się domyślić, a  skutki takiego myślenia pokazała historia (np. stosy w imię ... etc., wojnę religijne etc.).

Tertium non datur!


Zobacz poniższy materiał, on coś poważnego sugeruje!

link: https://youtu.be/03u3gaDC63g

.

.

A tu niżej ciekawa wypowiedź lekarza,
czyli nie jakiegoś polityka lub blogera fanatyka 
na temat szkodliwości szczepionki -Covid 19. 
Straszne i ciekawe!

link: https://www.facebook.com/watch/?v=969177426938164

.


.

Postscriptum

Proszę powyższy tekst traktować jako fikcję publicystyczną na granicy fantazji i dlatego nie mają sensu wszelkie obraźliwe komentarze, które zapewne złośliwi niedoszli laureaci nagród wkrótce napiszą.

Zaznaczam, że publikować można prawie wszystko, bo to jeszcze wolny kraj, czytać nie musisz!

Wykop Skomentuj8
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale