Ignacy Ignacy
754
BLOG

Pharma i EU zastawia pułapkę na Reinera Füllmicha

Ignacy Ignacy Społeczeństwo Obserwuj notkę 0
Kabała farmaceutyczno/globalistyczna aresztowała Reinera Füllmicha za zdemaskowanie ich przed niemieckimi sądami” – twierdzi Howell Woltz, który mówi: „Jestem zaskoczony, że tak długo pozostawał na wolności. Globaliści, którzy próbowali nas zabić, naprawdę nienawidzą Reinera Füllmicha”.

https://richardsonpost.com/howellwoltz/33407/pharma-eu-cabal-set-trap-for-folk-hero-reiner-fuellmich/

Niemiecki prawnik dr. Reiner Fuellmich, który pracował nad projektem znanym jako „Druga Norymberga”, mającym na celu pociągnięcie do odpowiedzialności sprawców spisku Covida, został aresztowany przez niemieckie władze w weekend w Meksyku, gdzie przebywał wraz z żoną. Dr. Według doniesień Fuellmich zgubił paszport i planował wizytę w ambasadzie Niemiec w Tiajuanie w Meksyku. Kiedy tam dotarł, władze niemieckie czekały na niego i umieściły go w samolocie do Monachium w Niemczech, gdzie następnie go aresztowały.

KABAŁ FARMACEUTYCZNY/UE ZASTAWIŁ PUŁAPKĘ NA BOHATERA LUDOWEGO REINERA FÜELLMICHA

„Pierwszy legalny atak na szczepionki MRNA nastąpił ze strony niemiecko-amerykańskiego prawnika Reinera Füellmicha – bohatera wszystkich wolnych ludzi”.

Jak powiedziałem naszej wspólnej przyjaciółce Elsie Schieder z Truth Summit (powyżej), kiedy podzieliła się wczoraj wiadomością o aresztowaniu Reinera: „Jestem zaskoczony, że tak długo pozostawał na wolności. Globaliści, którzy próbowali nas zabić, naprawdę nienawidzą Reinera Füellmicha”.

Nieszczęsny Olaf Sholz i jego rząd w Niemczech są tak popularni jak ospa małpia w łaźni dla gejów, więc muszą stawić czoła faktom, które teraz wyszły na jaw, że szczepionka, którą narzucili swoim obywatelom, spowodowała znacznie więcej ofiar śmiertelnych niż wirus z Wuhan. , wyciszony.

Dane szokująco wykazały, że zaszczepiona populacja odpowiadała za 95% zgonów z powodu Covid-19 w ciągu 12 miesięcy między 1 czerwca 2022 r. a 31 maja 2023 r.

Muszą zataić prawdę o tych 17 milionach zgonów – i każdym, kto im mówi – dlatego spiskowali mający na celu zniszczenie Reinera Füellmicha.

Reiner i jego żona podczas podróży po Meksyku zgubili paszporty i wizy, dlatego złożyli wniosek o nowy paszport w ambasadzie Niemiec w Tijuanie.

Kiedy jednak przybyli do ambasady, aby odebrać dokumenty, żonie Reinera pozwolono wyjść na wolność, lecz on został aresztowany na podstawie nakazów dwóch największych beneficjentów tych zbrodni przeciwko ludzkości firmy Pfizer – Niemiec i UE!

UE! REINER JEST OJCEM NURNBERGI 2.0 – WIRTUALNEGO PROCESU PRZECIWKO PRZESTĘPCYM ​​SZCZEPIONKOWYM

Nie było większego głosu w demaskowaniu prawdy o truciźnie narzuconej Europie przez UE i Niemcy niż ten bohater, Reiner Füellmich, więc rozumiem to ze złego, makiawelicznego punktu widzenia globalistów.

Szansa? Zaraz po tym, jak Reiner zdemaskował całemu światu zbrodniarzy szczepionkowych z rządów UE i przemysłu farmaceutycznego, ci sami beneficjenci finansowi złożyli przeciwko niemu skargi karne!

Gdy Lorenzo de Medici zdecydował, że musi wyeliminować księdza Savonarolę, aby bronić reputacji swojej rodziny we Florencji, Olaf Sholz i Ursula von der Leyen zaatakowali doktora Füllmicha.

Nie dlatego, że kłamał – o nie, tak jak Giarolamo Savonarola, dr. Füellmich zniszczył, ponieważ zażądał wymaganych prawnie testów i badań szczepionek, na które ani Sholz, ani von der Leyen nie mieli czasu!

Innymi słowy, dokumenty znajdujące się dziś w niemieckim sądzie dowodzą, że to oni – Sholz i von der Leyen – złamali prawo, a nie Reiner Füellmich, który po prostu zażądał niezbędnych dowodów, zanim mogli zatwierdzić, kupić lub zamówić truciznę.

I podobnie jak inni mówiący prawdę, dr. Füellmich są uciszani, aby chronić klasę przestępczą – ale wszystko wyjdzie na światło dzienne w przyszłym miesiącu, jak możesz przeczytać poniżej.

Zatem w tym momencie należało stworzyć zbrodnię

Savanarola (i inni wrogowie Medyceuszy) twierdzili, że ich bank jest niewypłacalny i wykorzystał pieniądze Florencji. Pieniądze faktycznie zostały pożyczone Papieżowi (czy może łapówka?) – i zwrócone – ale w tego typu sytuacjach czy historiach fakty nie mają znaczenia, ważny jest jedynie zarzut.

Nie widząc żadnych dowodów – które upokorzyłyby Papieża i Kościół – Savanarola po prostu głosił z ambony o występkach Medyceuszy, dopóki lud Florencji nie powstał przeciwko nim i nie wyprowadził Savanaroli do władzy!

Ale na tym kończy się podobieństwo między tymi dwoma żądnymi władzy (być może z wyjątkiem faktu, że Savanarola został powieszony przez Florentczyków sześć lat później).

Prokuratorką po prawej, wykorzystywaną przez Unię Europejską i niemiecki rząd, jest Viviane Fischer, mało znana prawniczka, która zasłynęła dzięki współpracy z Reinerem Füellmichem demaskującym zbrodnie niemieckie i unijne.

I W TYM MIEJSCU ZAWSZE ZAWIERAJĄ UMOWĘ

Pracowałem nad ponad 400 federalnymi sprawami karnymi i dosłownie napisałem książkę o takich przestępstwach sądowych, Justice Denied: the United States v. The People, więc wiem, jak to działa.

Ławrientij Beria, szef tajnej policji Związku Radzieckiego, miał zwyczaj mówić Józefowi Stalinowi, gdy ten domagał się usunięcia irytującego prawdomówcy: „Pokaż mi tego człowieka, a znajdę dla ciebie zbrodnię”, po czym udał się do gułag.

Dokładnie tak to nadal działa w Ameryce i Europie, która niestety wiele nauczyła się od Stalina i jego Związku Radzieckiego.

„Przestępstwo” użyte do aresztowania Reinera Füellmicha to oskarżenie o brak 1,35 miliona euro na kontach trzech osób wykorzystywanych do ścigania ich spraw przeciwko rządom i firmom farmaceutycznym.

Wygląda więc na to, że prokuratorzy doszli do porozumienia i zwrócili uroczą Vivianę przeciwko jej mentorowi, zamieszczając we wszystkich możliwych mediach jej twierdzenia, jakoby Reiner Füellmich ukradł pieniądze z założonej przez siebie firmy.

Sprawa ma tylko jeden problem (nigdy nie zamierzali składać pozwu) i dzięki dokopaniu prawda wyszła na jaw, co zmusiło ją do oddalenia sprawy.

Pieniądze nadal są na koncie.

Założę się, że Viviana uzyskała immunitet za tę zbrodnię, która jeszcze nie miała miejsca, w zamian za przeczytanie ich scenariusza przeciwko jednemu z najlepszych ludzi w społeczności prawdy, dr. Reinera Füellmicha.

Zbieg okoliczności, że globalistyczna/farmaceutyczna klika wybrała ten moment, aby dr. WYŁĄCZYĆ FÜELLMICHA?

ICS 4 przedstawi dowody na to, że wszyscy uczestnicy tej zbrodni przeciw ludzkości z tytułami Dr. są winni, a ich miejsce może zająć Füllmich z NUREMBURG 2.0.


Co więcej, prawda ta zostanie ujawniona w przyszłym miesiącu w Bukareszcie w Rumunii – miejscu, którego globaliści (jeszcze) nie kontrolują.

ICS 3, które odbyło się 3 maja tego roku w Parlamencie Europejskim w Brukseli, wyświetlono ponad 4 miliardy razy, aby dać wyobrażenie o tym, jak przerażeni stają się ci przestępcy.

Kiedy cztery miliardy z około siedmiu miliardów ludzi na tej planecie – z których wielu ma ograniczone środki komunikacji – dowiedzą się, że jesteś krwiożerczym mordercą, który celowo zatruwa świat, gdzie się ukryjesz?

Jedyną opcją jest zaatakowanie tych, którzy mówią prawdę – poprzez kłamstwa na ich temat.

Ale to w ostatecznym rozrachunku nie zadziała. Prawda wyszła na jaw i są skazani na porażkę, zwłaszcza po sympozjum ICS 4, które odbędzie się w przyszłym miesiącu w Rumunii.

Dr. Füllmich przejdzie do historii jako bohater tej bitwy – i w końcu zwyciężymy – ale błagam was wszystkich o modlitwę za tego dobrego człowieka, Reinera Füllmicha, gdy znajdzie się w jaskini diabła.

Publikacje dostępne również na portalu:

https://wordpress.com/home/drnowopolskipolskapanorama.home.blogimage

Ignacy
O mnie Ignacy

Autor, od dłuższego czasu zajmujący się poza sprawami stricte zawodowymi, analizą zagadnień społecznych i politycznych dotyczących Polski i świata Ją otaczającego, dokonuje tego z perspektywy Stanów Zjednoczonych i ogólnie tak zwanego "świata zachodniego", starajac się koncentrować na problemach częstokroć umykających uwadze krajowych obserwatorów, lub interpretowanych odmiennie przy pomocy paradygmatu zachodnich analityków.

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo