Blog
Rychły detox racz im dać Panie
Docent zza morza
Docent zza morza Lubię rozgryzać znaki czasu;-)
37 obserwujących 266 notek 352532 odsłony
Docent zza morza, 20 czerwca 2016 r.

To nie ew. Brexit wykolei federalizację Europy...

Najpierw  wywracający wszystko do góry nogami  "grom z jasnego nieba”:

  1. lato 2015
  2. wiosna 2016

(”grillowanie” Polski przez ”Brukselę”; + pomysł kar za szlaban na imigrantów; 

+ debata o zniesieniu wiz dla Turków;  + Juncker: "Zbyt wielu polityków wsłuchuje się wyłącznie w opinie wygłaszane w ich krajach" - ale przede wszystkim PROJEKT WIELKIEJ REFORMY - http://instytutwolnosci.salon24.pl/707881,jak-uzdrowic-ue-raport-instytutu-wolnosci-i-open-europe

3. zima 2016-2017 (po sierpniowych zawirowaniach)

 ustępujący miejsca fazie oddolnegowalca”:

  1. wiosna 2017
  2. zima 2017-2018
  3. lato - jesień (wrzesień!!!) 2018

To nie ew. Brexit rozbija federalną Europę...

Tak dla współpracy suwerennych krajów

– precz z dyktaturą brukselskich komisarzy!!!

Bo chyba nikt z krajów członkowskich nie przystąpiłby dziś do takiej unii,

jaką oni nam wszystkim po cichu zgotowali!!!

Bo interes Berlina zastąpiłdziś "w Brukseli"Europę Ojczyzn oraz unię "równych podmiotów"... -  i już dłużej nie da się tego przed nami ukryć!!!

To Traktat Lizboński, ujawniający totalitarne intencje zakulisowych architektów, okazał się"gwoździem do trumny zjednoczonej Europy".Bo pycha zawsze kroczy przed upadkiem... a dzisiejsze unijne problemy są pokłosiem tamtej hucpy.

I coraz mniej Europejczyków chce dziś federalnej Europy zarządzanej w niemieckim interesie!!!

P.S. Przepowiednia Ojca Klimuszko:

Brexit nieważny... oto harmonogram unijnego upadku...

Ojciec Klimuszko wielokrotnie mówił o tym, że Polskę czeka przebiegunowanie i totalna zmiana klimatu. Radził, żeby nie wyjeżdżać z naszego kraju. Uważał, że Polska ma wspaniałe położenie i jest jednym z nielicznych miejsc, w których ludzie podczas zbliżających się zmian klimatycznych i wojen ucierpią najmniej.

– Przyjdzie taki czas, że w Polsce będzie ciepło jak na równiku, a za waszymi oknami będą rosły owoce południowe.

Ojciec Klimuszko wskazywał także Polskę jako kraj, od którego wyjdzie sygnał, który zmieni cały świat. Nie precyzował tego, ale wspominał, że Polska to wyjątkowo ważny kraj, z którego będą pochodzili ludzie, którzy zmienią świat. Mówił także o tym, że myśl z Polski będzie promieniowała na cały glob ziemski. Radził, żeby być optymistą i w ogóle nie brać pod uwagę, że będzie koniec świata.

”Kraj ten oczekuje lata świetności. Jest to obecnie szczęśliwe miejsce. Gdybym miał się drugi raz narodzić, chciałbym przyjść na świat tylko w Polsce. Niech Polacy z całego świata wracają nad Wisłę. Tu się im nic nie stanie".

http://www.koniec-swiata.org/przepowiednie-dla-polski-albo-jej-dotyczace/

Brexit nieważny... oto harmonogram unijnego upadku...

Może faktycznie to u nas przechowały się europejskie wartości i tu będzie źródło ich odrodzenia?

http://wpolityce.pl/swiat/297147-u-nas-zachowal-sie-europejski-depozyt-witold-gadowski-we-wsieci-zawsze-narzekalismy-na-geopolityke-a-teraz-ona-zadzialala-na-nasza-korzysc

A bardzo dobry czas dla nas wszystkich zaczyna się już w przyszłym roku ;-)

Bo przede wszystkim sponsorzy "wojny polsko-polskiej" - uznając swą porażkę - zdecydują o jej wygaszeniu... i jak za pociągnięciem czarodzejskiej różdżki - znów da się w Polsce rozmawiać...

Ale czy sz-KOD-nicy spod znaku targowica 2.0., którzy napsują nam jeszcze wiele krwi, powinni wtedy być traktowani jako wiarygodni partnerzy?

P.S. 2 Historia Europy dowodzi jednego:

- największe niebezpieczeństwo grozi ludzkości ze strony szaleńczych utopii

- zamawianych przez banksterską międzynarodówkę

(u Marksa, Coudenhove-Kalergi, Gramsciego, Marcuse`a czy innego Adorno)

- i następnie wcielanych w życie z teutońskim "polotem" i zapałem

- a nikt tego lepiej nie wiedział od bolszewików prących w 1920 roku na zachód,

by połączyć się z rewolucją niemiecką...

To nie ew. Brexit rozbija federalną Europę...

Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

"Docentem" to nazywano mnie przed laty w 23 WDH "Pomarańczarnia" przy Liceum Batorego w Warszawie - bo skoro już wtedy "gadałem, jak jest" - to i dzisiaj - "...piszę, jak jest...", ;-) Nie jestem naukowcem - ale faktycznie piszę "zza morza" - Bałtyckiego ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: Mateusza 10:(26) Przeto nie bójcie się ich; albowiem nie ma nic ukrytego, co by nie miało być ujawnione, ani nic tajnego, o czym by się dowiedzieć nie miano. ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: „Przepychanka w kolejce do bufetu na Łubiance. Major FSB do pułkownika FSB: Nie pchajcie się tak, gaspadin pałkownik, bo choć to Wy "robicie" polskie wybory, ale przecież to maiji rebiata wcześniej urabiają ich sondażami!” ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: "W ciągu całego mego życia widziałem w naszym kraju tylko dwie partie. Partię polską i antypolską, ludzi godnych i ludzi bez sumienia, tych, którzy pragnęli ojczyzny wolnej i niepodległej, i tych, którzy woleli upadlające obce panowanie." - Adam Jerzy książę Czartoryski, w. XIX. ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: "Podczas kryzysów - powtarzam - strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, miłując tylko Polskę, służąc jedynie Polsce i nienawidząc tych, którzy służą obcym." - Józef Piłsudski, w. XX ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: "Jedni są w obozie amerykańskim, drudzy w rosyjskim, trzeci w brytyjskim, niemieckim, francuskim - tylko, k..., nikogo nie ma w obozie polskim!!!" - Aleksander Gudzowaty, w. XXI

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @Julka Palmer "Czwórkę" można sobie reklamować do woli, ale głos o "Dziesiątce" byłby...
  • @coloroweobrazki To co Pan wymienił pod hasłem PIS = "naruszenie standartów i wartości...
  • @Friant "Trzaskowski cała wiedzę przejętą od Geremka i Hanny Gronkiewicz Waltz...

Tematy w dziale