1 obserwujący
20 notek
4852 odsłony
  400   0

Salonowi pracownicy ambasady szwedzkiej czy radzieckiej (?)

Krótkie wprowadzenie. Od pewnego czasu, a dokładnie od pojawienia się szeregu publikacji w gazecie zwanej wyborczą (choć nie wiadomo czemu wydawanej codziennie) pewna grupa osób wali równo informacjami o cudownym, skutecznym, a przede wszystkim bezstresowym modelu szwedzkim podejścia do pandemii covid-19.

Osobniki te prezentują prosty przekaz. W Polsce więcej, a w Szwecji mniej.

a) zachorowań

b)śmierci

c)dyskomfortu i stresu.


Poniżej przegląd tych osobników. Tylko z dnia dzisiejszego.

Przedstawiam ich poniżej wraz z niektórymi wypowiedziami. Przedstawienie w jednym miejscu tak dużej grupy osób i ich wypowiedzi byłoby całkowicie nieczytelne. A więc tylko wybór. Kolejność prezentowanych osób też jest bez znaczenia. Poziom reprezentowanych wypowiedzi jest trudny do oceny. NIe czuję się w żaden sposób uprawniony. Wszak to salonowe znakomitości.

Ale ad rem. Lecimy:


 emigrant1921 listopada 2020, 20:31

@KwisatzHaderach --Pan korzysta z zakręconych, strategicznych źródeł informacji stworzonych w celu oszustw. A ja korzystam z https://interaktiv.waz.de/corona-virus-karte-infektionen-deutschland-weltweit/

 

Uzupełnienie. Pod poniższym tekstem:

https://www.salon24.pl/u/emigranta/

ten bloger demokrata usunął mój wpis. Tak dba o prawdę.


 emigrant19

Jakoś to wszystko mija się z faktami.

Wiadomo jest, że Szwecja była przez wiele krajów widziana, jako przykład postępowania w czasie infekcji. Coraz więcej niezależnie myślących naukowców dawała również przykład postępowania Szwecji, jako ten optymalny prowadzący do sukcesu. Coraz więcej ludzi quasi budziło się ze snu i przechodziło na stronę rzeczywistości. Coraz więcej protestów mas ludzkich musiał wzbudzić niepokój wśród polityków.

W ostatnim tygodniu zarówno śmiertelność jak i infekcje w Szwecji spadają. W odniesieniu do Polski na 100 tys. mieszkańców Polska ma więcej zgonów jak Szwecja.

Mamy czas infekcji dróg oddechowych, podczas których, co roku występują ponad przeciętnie zgony.

W każdym kraju liczba infekcji o tej porze wzrasta. Dlaczego w Szwecji miałaby nie wzrastać?

Nie należy brać za wyznacznik czegokolwiek PCR test, który został już sądownie oceniony.


https://www.salon24.pl/u/emigranta/1093335,wyrok-sadu-uznal-pcr-test-za-niewiarygodny

Test ten jest narzędziem do fałszowania liczb infekcji i liczb zgonów na infekcję.

Sprawa jest zatem prosta. Kto chce niech wierzy, kto nie chce niech nie wierzy.

W mojej ocenie jest to propaganda niemająca potwierdzeniach w faktach i mieszająca w umysłach będących w depozycie medialnym. Jak jest naprawdę to czas pokarze.

Mówi się, że tonący chwyta się brzytwy i to właśnie media czynią kupując tak czas, w którym nawet idiota zrozumie, że był wodzony przez media za nos.

Społeczeństwo nie może pojąć jak to jest, że Szwecja niemiała blokady lockdwon i Szwedzi nie musieli nosić masek jak Polska miała, a pomimo tego śmiertelność w Szwecji jest poniżej poziomu Polski i innych krajów, które zastosowały lockdown i obowiązek noszenia maski.


 Łukasz Tabor21 listopada 2020, 18:36

Na szczęście polska strategia, polegająca na niszczeniu z premedytacją kolejnych gałęzi gospodarki oraz zakazaniu ludziom swobodnego oddychania poprzez odzianie ich w kagańce, okazuje się być pełnym sukcesem. Uff, uratowani!


 ojciec & dyrektor21 listopada 2020, 17:06

@Antycypator25 proponuję wejść to raportów google:

https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&q=statystyki+koronawirus

wybrać "zgony" i "Szwecja".

I od razu widać, że S24 myli się nie bez udziału woli.


 gini21 listopada 2020, 19:31

@StefanW

Tak liczby zmarlych w Belgii doskonaly przyklad na falszerstwo, liczby testow, tez psze pana , pan z firmy szczepionkowej?

 gini21 listopada 2020, 19:38


@StefanW

Panie daj pan juz spokoj ilez to jeszcze za stracha na wroble bedzie pan robil?

Koncerny musza, dobrze oplacac agenture wplywu .


 panewnik21 listopada 2020, 18:46

@tencotowiesz.

no przeciez piszesz, ze tak z tym przemyslem krucho. Podaj jakis link, to sie dowiem. Narazie jest faktem, ze maja problemy z kooperantami, ktorzy w dobie " pandemii " nie sa w stanie dostarczac w systemie " on demand ". A moze podzielilbys sie z nami swoim przemysleniem na temat, dlaczego w Szwecji bez maseczek nie ma drugiej fali i dlaczego SalonZdrowie tak pierdzieli ?


panewnik21 listopada 2020, 17:32

bezczelni klamcy !!!

W krajach bez terroru od lipca umieraja dzienne pojedynczy pacjenci, 19.11.20 na covid zmarlo 6 osob, w Danii bbez terroru maseczek 4 osoby.

We wszystkich krajach z terrorem druga fala. Tego sie juz nie da czytac, w komunie tez dziennie pisano o dobrobycie i drugiej Japonii, podczas gdy na polkach stal ocet.


 wittek1721 listopada 2020, 17:45

@ojciec & dyrektor

Salon wie lepiej.

Wyp...


 gis21 listopada 2020, 16:59

Procentowy przyrost zakażeń podobny do nas, przy bardzo małych obostrzeniach i bez paraliżu służby zdrowia to NIE jest porażka. Póki co oczywiście.

Lubię to! Skomentuj3 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale