The Blue Light of Rigel
Prawda i Służba Innym
4 obserwujących
121 notek
21k odsłon
  208   3

Bloger Arkadiusz Jadczyk - co z nim?

Swojego czasu na Salon24 aktywny bardzo był niejaki Profesor Arkadiusz Jadczyk. Kiedyś miałem okazję wymieniać z nim pocztę elektroniczną. Zwrócił moją uwagę jedną rzeczą.

Kiedy zadałem mu pytanie oto, co powinienem zrobić ze swoim życiem i ze swoim czasem danym mi tu na Ziemi. A było to trochę pytanie test, a trochę też chciałem poznać odpowiedź...

Arkadiusz Jadczyk zrobił na mnie pozytywne wrażenie, gdyż odparł w bardzo "zaskakujący" dla mnie sposób.

Spodziewałem się, że będzie mnie prowadził w coś, że uniesie się swoją pozycją, że teraz to poznam prawdę jak mam żyć i co mam robić - zagra jako jakiś samozwańczy autorytet. W ogóle myślałem też, że mnie zignoruje, ponieważ dlaczego ktoś taki światowy miałby rozmawiać z kimś takim małym jak ja.

A tu proszę Arkadiusz napisał do mnie, w taki miej więcej sposób... to będzie parafraza, parafraza ponieważ mam zasadę nie udostępniać prywatnych rozmów publicznie, chodzi o sam przekaz jaki miały jego słowa i było to miej więcej tak: "To do Ciebie należy jak przeżyjesz czas na tym padole. Jeśli zostawisz tę decyzję komuś innemu to przyjdzie czas, że możesz żałować tej decyzji."

I to mnie bardzo pozytywnie zaskoczyło. Raz, że mnie odpisał, a dwa że nie było z jego strony jakiejkolwiek próby wpływania na mnie. Wiecie, niektórzy co dostają tytuł naukowy, to tak jak by zostali nadludźmi.

Arkadiusz Jadczyk JEST NORMALNY. I wiecie co, najlepsze ja poszedłem za tymi radami, które w zasadzie w skrócie można powiedzieć: "Idź za własnym wolnym wyborem." I wiecie co?

TO NAJLEPSZA RZECZ JAKĄ W ŻYCIU ZROBIŁEM. I BĘDĘ ROBIĆ W NAJBLIŻSZEJ PRZYSZŁOŚCI.

Lubię to! Skomentuj Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale