Blog
Dolny Śląsk 24 godziny na dobę
Dolnoslazacy.pl
Dolnoslazacy.pl Blog serwisu Dolnoslazacy.pl
0 obserwujących 94 notki 42101 odsłon
Dolnoslazacy.pl, 12 stycznia 2009 r.

Andrzej Pawluszek: Gejowska prostytutka, czyli rzecz o ...

Janusz jest niezawodny. Jestem mu winny duże podziękowania. Zastanawiałem się, bowiem, o czym napisać w tym miesiącu. Na gazie się nie znam, a o strefie Gazy już pisałem. A tutaj poseł PO wystrzelił: Gęsicka się prostytuuje a Kaczyński to kryptogej. Bosko, pomyślałem. Mam temat.

Moja teza: Janusz Palikot się prostytuuje a to, że się rozwiódł może świadczyć o jego gejowskich upodobaniach. Niedorzeczne? Oczywiście, ale co z tego? Brzmi fajnie, media podchwycą. Będzie zabawa. Idę więc śladami Palikota.

Gdy on coś palnie, ktoś skasuje wierszówkę, a on sam będzie samozadowolony. Co z tego, że tym razem Gęsicka pobiadoli a Kaczor poprotestuje. Generalnie jest fajnie.
 
A teraz uwaga, przez chwilkę postaram się być poważny.
 
W normalnym kraju taka persona jak Palikot już dawno byłaby na marginesie życia politycznego. Jednak nie w Polsce. Tutaj Janusz bryluje. Media obficie go cytują, wypowiada się w ważnych sprawach, przewodniczy istotnej komisji itd. Okazuje się, że opłaca się być chamem.
 
Jednak nie chcę być niesprawiedliwy. Mam też dla posła Palikota również ciepłe słowo. Zawsze gdy zaczynam tęsknić za polską polityką przypomina mi się właśnie on. Tęsknota od razu mi przechodzi.
 
Dziękuje Ci Janusz. Ile płacę?
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

image Serwis Dolnoslazacy.pl jest przedsięwzięciem społecznościowym, którego celem jest poszerzanie pola debaty publicznej o naszym regionie i nie tylko. Na stałe publikują u nas, między innymi ci, których strony polecamy poniżej. Wszystkich Dolnoślązaków możecie znaleźć tutaj. Jesteśmy też na Twitterze!

Ostatnie notki

Ostatnie komentarze

  • Aha Michał... ... co to napisałem, to w dobrej wierze. Żeby trochę rozkręcić u ciebie na...
  • Michał Syska Wielkie dzięki za promocję serwisu Dolnoslazacy.pl. Żal, że musisz się...
  • Proszę o sprostowanie "Kilka miesięcy temu zaś kolorowe pisma doniosły, że Czesław...

Tematy w dziale