9 obserwujących
199 notek
105k odsłon
181 odsłon

Memento przed wyborami

Wykop Skomentuj19

Jeżeli jesteś sympatykiem partii, do której należą złodzieje i nic Cię to nie obchodzi, to tak jakbyś sam stawał się złodziejem. Jeżeli jesteś sympatykiem partii, do której należą łapówkarze i nic Cię to nie obchodzi, to tak jakbyś sam stawał się łapówkarzem. Jeżeli jesteś sympatykiem partii, do której należą oszuści i nic Cię to nie obchodzi, to tak jakbyś sam stawał się oszustem. Jeżeli jesteś sympatykiem partii, do której należą kłamcy i manipulatorzy i nic Cię to nie obchodzi, to tak jakbyś sam stawał się kłamcą i manipulatorem. Jeżeli jesteś sympatykiem partii, do której należą zdrajcy i nic Cię to nie obchodzi, to tak jakbyś sam stawał się zdrajcą. Jeżeli jesteś sympatykiem partii, do której należą siejący nienawiść i pogardę i nic Cię to nie obchodzi, to tak jakbyś sam stawał się nienawiścią i pogardą.

Tak to działa i nic na to nie poradzisz. Zastanów się więc. Może nie jest jeszcze za późno!

Oto memento przed zbliżającymi się wyborami do parlamentu. Oczywiście nie dotyczy ono Platformy Obywatelskiej. Gdzieżby tam!

A Platforma Obywatelska? No cóż! Nieprawdą jest, że przeraźliwie obniża standardy. Nieprawdą jest, że  łamie wszelkie zasady. Jakie to by było nieprofesjonalne! A polityka bez profesjonalizmu jest jak kurwa! Nie dla pieniędzy. Z charakteru! A charakter ci ludzie mają przecież nieskazitelny! Choćby taki Sławomir N.
                                                                                                                                                                                      

                                                                                                                                                                                             hilary2

Wykop Skomentuj19
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka