53 obserwujących
962 notki
504k odsłony
  417   5

Banderstadt Breslau


W miarę wyczerpywania się możliwości militarnych Ukrainy, Zachód stara się znaleźć następnego kandydata do wojny proxy z Rosja.
Nie trudno się domyślić, że tą zaszczytną rolę powierzyć mają III RP. By tego dokonać nasila się propaganda nakierowana na „bardziej wyrobioną polityczne” część naszego społeczeństwa, odkrywającą przed nim straszną tajemnicę, jakoby Putin cały czas myślał o zawojowaniu Polski, a Ukraina, po prostu nawinęła się po drodze. Ponieważ, jak wiemy „najlepszą obroną jest atak”, Polacy chwycą za broń i ruszą na Kreml. Nietrudno przewidzieć, że rezultat tego kroku będzie jeszcze bardziej katastrofalny niż w przypadku Ukrainy.
Co pozostanie z tych dwu kolonii Zachodu po ewentualnym konflikcie, trudno przewidzieć, ale przezorni globalistyczni pryncypałowie przygotowują już grunt pod nowy twór państwowy. W tym celu stopniowo rozszerzają tresurę „mniej wyrobionej politycznie” większości. Biorąc pod uwagę przecięty poziom intelektualny tejże, postanowiono zastosować tresurę Pawłowa.
 Wrocław, miasto z bogatymi tradycjami banderyzmu, który zapoczątkowało przymusowe przesiedlenie tego zbrodniczego elementu z Bieszczad, stało się ich nowym matecznikiem na podobieństwo Lwowa. Teraz, wraz z masowym napływem ich pobratymców, sytuacja dojrzała do stworzenia braterskiego miasta bliźniaka. Obok Banderstat Lemberg, pojawić się może niedługo Barderstad Breslau i do tego wydarzenia należy przygotować polskojęzyczną jego populację. Na tym etapie odbywa się to poprzez usuwanie polskich flag państwowych, którym dotychczas łaskawie pozwalano powiewać obok ukraińskich. Teraz na wrocławskich tramwajach prezentują się dumnie ukraińskie, a na miejscu polskich pojawiły się flagi miasta Wrocławia. Tak więc pierwsze kroki do stworzenia Banerstadt Breslau zostały podjęte. Od inteligencji polskojęzycznych obywateli naszego miasta, zależeć będzie tempo przepoczwarzania się w nową „jedynie słuszną formę”.
https://wordpress.com/view/drnowopolskipolskapanorama.home.blog

Lubię to! Skomentuj8 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale