Ignacy Ignacy
1367
BLOG

Koniec ukraińskiego konfliktu?

Ignacy Ignacy Ukraina Obserwuj temat Obserwuj notkę 8

Siły zbrojne Ukrainy załamują się na polu bitwy, a klęski następują tak szybko, na tak dużym obszarze, że prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski powiedział dziś, że „Ukrainie nie zależy na rozmowach z rosyjskim Władimirem Putinem, ale musi zmierzyć się z rzeczywistością”. że prawdopodobnie konieczne będzie zakończenie wojny” – relacjonuje Hal Turner .

Całkowity zwrot z sytuacji sprzed zaledwie tygodnia, kiedy Zełenski powiedział, że Ukraina nigdy nie odda żadnego terytorium i „wygra” z rosyjską armią.

W ciągu ostatnich dwóch tygodni sytuacja na Ukrainie stała się tragiczna. Jego siły są dziesiątkowane na prawie każdym polu bitwy. Rosyjska artyleria dalekiego zasięgu miażdży tysiące ukraińskich żołnierzy, zmuszając tych, którzy jeszcze żyją, do poddania się.

W rzeczywistości liczba poddających się żołnierzy ukraińskich stała się tak duża, że ​​ukraiński ustawodawca wprowadził ustawę, która pozwoliłaby personelowi wojskowemu strzelać do poddających się żołnierzy w celu powstrzymania masowych kapitulacji!

Żołnierze ukraińscy, którzy PODDAJĄ SIĘ, mówią światu, że ich dowódcy tak naprawdę STRZELAJĄ SWOIMI WŁASNYMI DZIAŁAMI W PLECY, aby zapobiec kapitulacji!

Rzeczywistość na polu bitwy jest dla ukraińskich żołnierzy tak tragiczna, że ​​wielu doświadczonych obserwatorów uważa, że ​​armia ukraińska nie przetrwa nawet dwóch tygodni.

Co więcej, opinia ogółu przybiera bardzo ważny obrót; na rzecz Rosji.

Obywatele niemal wszystkich krajów zachodnich, mając świadomość, że w ukraińskim rządzie, policji i armii są naziści, którzy nie popierają Ukrainy. A kiedy ci sami obywatele Zachodu oglądają w telewizji wideo, na którym prezydent Ukrainy Zełenski przyznaje, że bierze kokainę , bo dodaje mu energii na cały dzień – zdają sobie sprawę, że Ukrainą rządzi narkoman, który może być tak wyalienowany  z rzeczywistości (z powodu narkotyków), że może faktycznie być nienormalnym!

Sądząc po szybkości, z jaką siły zbrojne Ukrainy uciekają z miast Donbasu, zwłaszcza z rejonu Doniecka, doszło do załamania moralnego.

Nie jest to bynajmniej ostateczne zwycięstwo Rosji, ale z pewnością jest to bardzo znaczący sukces.

W najnowszej historii nie widzieliśmy takich wojen w gęsto zaludnionych obszarach miejskich, z użyciem wszystkich rodzajów broni, z wyjątkiem broni jądrowej, z udziałem tak wielu ludzi i sprzętu.

Ukraina przegrywa teraz wojnę, przegrywa szybko i boleśnie.


Dziś rano (piątek) doradca Zełenskiego Aleksiej Arestowicz relacjonował w telewizji „ ŻE MIASTO LYMAN JEST STRACONE”.

Powiedział dalej: „Według doniesień miasto Liman zostało utracone. Sposób, w jaki zdobyła go armia rosyjska, pokazuje, że są tam bardzo utalentowani dowódcy, a to świadczy o wysokim poziomie przywództwa operacyjnego i umiejętności rosyjskiej armii”.

Mieszkańcy Krasnego Limana donoszą o wycofaniu wojsk ukraińskich z południowych obrzeży miasta i stacji, gdzie od wczoraj toczą się ciężkie walki.


Nagminnie powtarzają się opowieści o tym, jak dowódcy zostawiają swoich podwładnych na polu bitwy i wyjeżdżają „na spotkanie”, już nie wracając. 

Tymczasem szybko staje się jasne, że zachodnia pomoc wojskowa dla Ukrainy jest kradziona i kierowana do sprzedaży na czarnym rynku w Serbii!!! W Serbii jest już w sprzedaży ponad DWIEŚCIE sztuk przenośnej broni przeciwlotniczej typu ziemia-powietrze ManPad. Obejmuje to amerykańskie pociski STINGER!

Co gorsza, na czarnym rynku sprzedaje się również inne rodzaje broni, w tym moździerze, granatniki, miny lądowe i amunicję przeciwpancerną, w takich ilościach, że przemytnicy nie mogą nawet znaleźć miejsca do przechowywania skradzionych towarów. Wygląda to jak bazar terrorystów; gdzie każdy może iść i kupić dowolną broń!

Ukraińcy dosłownie KRADNĄ broń dostarczaną przez Zachód, aby móc ją sprzedać na czarnym rynku i zgarnąć pieniądze.

To tyle, jeśli chodzi o 40 miliardów dolarów pomocy USA zatwierdzonej przez Kongres. Jest bardzo prawdopodobne, że znaczna część tej pomocy została już skradziona.

Być może powyższe fakty są powodem, dla którego prezydent Zełenski powiedział dziś swoim rodakom: „Ukraina nie jest chętna do rozmów z rosyjskim prezydentem Władimirem Putinem, ale musi zmierzyć się z rzeczywistością, że prawdopodobnie będzie to konieczne, aby zakończyć wojnę.

Wiele osób zaczyna zdawać sobie sprawę, że jedyne słowa, które Zełenski będzie mógł wkrótce powiedzieć Putinowi, to „kapitulacja Ukrainy”.


Minister spraw zagranicznych Ukrainy ujawnia, że ​​TERAZ kazano mu negocjować z Rosją w celu zakończenia wojny. . ( Historia tutaj ).

Były prezydent Ukrainy Petro Poroszenko wylądował na punkcie kontrolnym Rawa-Russkaja Lwowskiej Służby Celnej i próbuje wyjechać z Ukrainy do Polski Range Roverem.

Kijowska prokuratura poinformowała o wydaniu listu gończego za byłym prezesem Sądu Konstytucyjnego Ukrainy Ołeksandrem Tupyckim pod zarzutem… ucieczki z Ukrainy.

Jeśli Ukraina naprawdę wygrywa wojnę, dlaczego ci prominenci uciekają?


Ignacy
O mnie Ignacy

Autor, od dłuższego czasu zajmujący się poza sprawami stricte zawodowymi, analizą zagadnień społecznych i politycznych dotyczących Polski i świata Ją otaczającego, dokonuje tego z perspektywy Stanów Zjednoczonych i ogólnie tak zwanego "świata zachodniego", starajac się koncentrować na problemach częstokroć umykających uwadze krajowych obserwatorów, lub interpretowanych odmiennie przy pomocy paradygmatu zachodnich analityków.

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka