Kaczka Moralna
Polska podzielona to Polska osłabiona. Na to liczą nasi wrogowie ze wschodu. Dzisiaj mija kolejny dzień kłamstwa smoleńskiego na plecach którego żerują tacy osobnicy jak Macierewicz, Sakiewicz, Binienda, Nowaczyk, Berczyński czy Kaczyński.
9 obserwujących
377 notek
162k odsłony
255 odsłon

Szykuje się gównoburza o opłatek na sesji rady miasta Warszawy.

Wykop Skomentuj24

Oddolne media społecznościowe psychoprawicy zaczynają powoli rozkręcać gównoburzę o opłatek na sesji rady miasta Warszawy i jest tylko kwestią czasu, kiedy niczym manna z nieba dotrze do mediów reżimowych, ratując je przed serialem politycznym pt "PiS, Banaś, Paolo, Dziwki i Syn".

Otóż przez ostatnie kilka lat, w przerwie ostatniego posiedzenia rady miasta odbywało się łamanie opłatkiem, na które zapraszani byli duchowni różnych wyznań (Żydzi?), którzy odmawiali ekonomiczną modlitwę, czytali pismo święte i dawali swoje wizytówki wszystkim radnym.

W tym roku, spotkanie opłatkowe nadal odbędzie w ratuszu, ale 17 grudnia a nie w dniu sesji. Przewodnicząca Rady Warszawy Ewa Malinowska-Grupińska tłumaczyła swoją decyzję tak:


To spotkanie opłatkowe zawsze nam wypadło na bardzo ciężkiej, ostatniej w grudniu sesji, podczas której debatowaliśmy o budżecie. W tym roku dodatkowo będzie omawiana sprawa odpadów. Jestem odpowiedzialna za organizację pracy rady. Wysłuchuję od radnych, że to nie fair, że muszą przerywać obrady, a nie dla wszystkich jest to ważne. W związku z tym uznałam, że zrobimy takie spotkanie opłatkowe poza sesją. Odbędzie się 17 grudnia. Kto będzie chciał, to przyjdzie


No i rozpoczyna się gównoburza. Patryk Jaki już zapowiedział swój przyjazd do Warszawy celem bronienia przed przewidywanymi blokadami kościołów, które niechybnie miasto wdroży.


imagewPolityce pisze o złamaniu wielowiekowej (sic!) tradycji i cytuje radnego PiS Dariusza Lasockiego, który mówi, że prawdziwym powodem jest czysta nienawiść kilku lewicowych radnych Warszawy do wszystkiego co się wiąże z chrześcijańską tradycją.

Radny Lasocki powołując się na Konstytucję (lewacką), wysłał również list do przewodniczącej Rady Miasta, w którym pisze: 


Art 5 konstytucji nakazuje Rzeczypospolitej Polskiej, czyli wszystkim organom władzy państwowej i samorządowej, strzec dziedzictwa narodowego, a więc także jego chrześcijańskich elementów.

Czy po wyrugowaniu ze spotkania opłatkowego Rady m.st. Warszawy immanentnie z mim związanych akcentów religijnych/chrześcijańskich będziecie Państwo (POKO) zabraniać urzędnikom miejskim spotkań opłatkowych w ich biurach i pokojach?

Czy kolejnym elementem będzie zakaz jasełek i wigilii w przedszkolach i szkołach naszych dzieci?


A ja przypominam tylko, że spotkanie opłatkowe odbędzie się ... 17 grudnia i każdy kto będzie chciał, może przyjść i połamać się opłatkiem, złożyć życzenia i chociaż na 5 minut zakopać topór nienawiści jaki mają do przeciwnika politycznego.

Czy potrzebny jest do tego ksiądz, pop i rabin? Nie, bo miejsce księdza, popa i rabina jest w kościele, cerkwi czy synagodze a nie w ratuszu.


Gównoburza w głowach psychoprawicy.

Wykop Skomentuj24
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka